SCJ

SCJ

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Htm-scj:

Компанія «Htm-scj» вже багато років займається розробкою і реалізацією матеріалів для стоматологічної сфери. В даний час вона займає провідні позиції серед усіх азіатських компаній, що спеціалізуються на продажу матеріалів в галузі ндодонтичної стоматології. Країна виробник - Китай. Розробка продукції ведеться з урахуванням усіх сучасних стандартів і тенденцій. За довгі роки існування «Htm-scj» встигла зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісних стоматологічних матеріалів. Виробництво фірми знаходиться в Китаї.

Асортимент «Htm-scj»

Китайська компанія «Ейтчіем-ессіджі» спеціалізується на виробництві ендодонтичних матеріалів - штифтів, які знайшли широке застосування в ендодонтичній галузі стоматології. В асортименті є 2 основні види штифтів:

  • Паперові та гутаперчеві. Їх застосовують для пломбування кореневих каналів зуба. Вони добре взаємодіють з різними лікарськими засобами (наприклад, оксидом цинку). Штіфти виготовляють у різних формах і розмірах, що значно спрощує роботу лікаря-стоматолога. В асортименті є такі розміри: №10, №15, №20, №25, №30, № 35, №40, №45, №50, №55, №60, №70, №15-40, №45- 80. В одній упаковці 200 штук. Вони призначені для одноразового застосування, використовувати їх повторно заборонено. Термін зберігання - 4 роки з дати виготовлення. Відзначено, що застосування даних виробів є ефективним при лікуванні ускладненого карієсу.

Продукція відповідає європейським стандартам якості, вона виготовляється на модернізованому обладнанні із застосуванням вдосконалених технологій. На паперові і гутаперчеві штифти «Htm-scj» є паспорти якості та реєстраційні посвідчення. На сьогодні даний товар поставляється у 80 країн світу. Фахівці в галузі стоматології давно оцінили якість продукції, а лояльна цінова політика компанії робить її ще більш привабливою для споживача. Це вигідна альтернатива дорогим європейським і американським матеріалам.

Оплата і доставка товарів «Htm-scj»

Паперові та гутаперчеві штифти бренду «Htm-scj» широко використовуються українськими лікарями-стоматологами. Ви можете замовити їх на нашому сайті за привабливою ціною. Передбачена відправка оплаченої продукції не тільки по Харкову, але в інші міста України, наприклад, Дніпро, Запоріжжя, Чернівці, Кременчук, Кропивницький і Суми переважно «Новою Поштою». Ми пропонуємо вигідні умови поставки:

  • якщо сума замовлення перевищує 2 000 грн. - кур'єрську доставку по місту Харків сплачує продавець;
  • якщо сума замовлення менш ніж 2 000 грн. - покупець оплачує доставку і післяплату;
  • якщо сума замовлення від 2 000 - 10 000 грн. - покупець оплачує післяплату, а продавець оплачує відправку;
  • якщо сума замовлення перевищує 10 000 грн. - продавець оплачує післяплату і доставку.