Sanctuary

Sanctuary

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Sanctuary Dental Dam

Компанія «Sanctuary Dental Dam» протягом довгих років займається розробкою та виробництвом різних допоміжних матеріалів для стоматології. Країна виробник - Малайзія. Відмітна особливість компанії полягає в прямому доступі до натурального каучуку. Це призводить до конкурентної переваги, дозволяє «Сенктарі Дентал Дем» реалізувати економічно ефективну продукцію високої якості.

Компанія має власні наукові лабораторії й виробничі цехи, де виготовляють продукцію відповідно до програми по захисту навколишнього середовища. Основна концепція фірми полягає у виготовленні екологічно чистих продуктів. Фірма приділяє велику увагу заходам щодо захисту довкілля від відходів і очищення викидів. Вчені й інженери на підприємстві прагнуть до інновацій, постійно вдосконалюючи свою продукцію. В даний час «Sanctuary Dental Dam» поставляє товар більш ніж 90 країнам світу.

Асортимент «Sanctuary Dental Dam»

Продукція малазійського бренду «Сенктарі Дентал ДЕМ» знайшла широке застосування в різних галузях стоматології: терапевтичній, хірургічній, ендодонтичній. Основна спеціалізація фірми - розробка й виробництво латексних завіс (хусток), які застосовуються для ізоляції порожнини рота в методиці використання системи Кофердам. Для їх виготовлення використовують спеціальну технологію, завдяки якій вони відрізняються гнучкістю та високим ступенем стійкості до розривів й інших пошкоджень.

За довгі роки існування фірма вивела каучукове дерево, яке є найкращим джерелом латексу. Вироби на його основі особливо актуальні для людей, схильних до алергічних реакцій. В асортименті компанії «Sanctuary Dental Dam» можна знайти різні види хусток. Їх використовують під час ендодонтичного лікування, реставраційних робіт (прямих і непрямих) і під час процедури вибілювання зубів. Хустки для набору Рабердам і Кофердам є ефективними і простими в експлуатації, завдяки чому користуються попитом у споживачів. Вони повністю відповідають міжнародним стандартам якості і характеризуються низкою переваг:

  •  надійно захищають м'які тканини (щоки, губи);
  •  створюють максимальну сухість робочого поля;
  •  не дають проникнути шкідливим хімічним реагентам у порожнину рота (дозволяють уникнути опіків);
  •  відсутня ймовірність аспірації стоматологічними інструментами.

Оплата і доставка продукції «Sanctuary Dental Dam»

Допоміжні матеріали малайзійської компанії «Сенктарі Дентал Дем» користуються великою популярністю в багатьох країнах Європи, зокрема України. На нашому сайті Ви можете придбати їх з доставкою в будь-яке місто: Київ, Маріуполь, Кривий Ріг, Хмельницький, Краматорськ та інші. Для оплати передбачено кілька способів, покупець вибирає найбільш зручний для себе: готівкою кур'єру (при доставці по Харкову), післяплатою, через Приват24, через термінал ПриватБанку.