SALON

SALON

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію SALON

Серед виробників інструментів для манікюру й педикюру одним з кращих за правом вважається бренд «Salon Professional». Американський виробник «Salon» (Салон) вже багато років випускає повний асортимент інструментів для манікюру, педикюру, перукарські аксесуари. Його продукція відрізняється високою якістю, так як виробник постійно впроваджує власні розробки й інновації, використовує тільки високоякісну сировину та суворо контролює весь виробничий цикл. Якість товарів «Салон» завжди є високою, і не дивно, що вони затребувані не тільки в США, але й в країнах Європи.

Асортимент «Salon Professional»

У каталогах компанії нескладно знайти всі необхідні інструменти для проведення салонних процедур або для догляду за нігтями та волоссям у домашніх умовах. Серії продукції бренду містять:

  1. Інструменти для манікюру. Пилочки сталеві й мінеральні з різною абразивністю, бафи, лопатки для манікюру, кніпсери і кусачки, ножиці для кутикули, тримери та ножиці - в асортименті «Salon» є всі інструменти для виконання професійного манікюру, педикюру, домашнього догляду за нігтями натуральними або штучними.
  2. Тертки та верстати для педикюру, пемза - для ідеальної гладкості шкіри стоп.
  3. Приладдя для макіяжу - різноманітні пензлі та спонжі для нанесення декоративної косметики.
  4. Гребінці, щітки масажні, гребені, браш - м'яко і ретельно розчісують волосся, не викликають їх електризації та пошкодження.

Усі інструменти й аксесуари «Салон» виготовлені з якісних матеріалів. Металеві інструменти виготовлені з нержавіючої медичної сталі, заточуються за особливою технологією, тому навіть при інтенсивному використанні зберігають свої характеристики на довгий час. Мінеральні пилки та бафи виробляються за особливою технологією, тому покриття довго не стирається і не вифарбовується з основи, а сама основа має ергономічну форму, не деформується з часом.

Переваги продукції «Salon»

Американський виробник інструментів і аксесуарів для салонів краси і нейл-сервісу давно заробив бездоганну репутацію. До безумовних переваг інструментів належать:

  • висока ергономічність інструментів - їх зручно тримати в руці при виконанні самих різних маніпуляцій;
  • бездоганна якість - пилки, бафи, ножиці і кусачки, тертки та гребінці на довгий час зберігають свої характеристики й експлуатаційні властивості;
  • широкий асортимент товарів - кожен зможе вибрати інструмент з потрібними характеристиками;
  • просте очищення і дезінфекція за допомогою хімічних препаратів, металеві вироби стерилізуються усіма способами.

Вивчення ринку і запитів покупців, впровадження інновацій та власних розробок роблять продукцію бренду бездоганною в усіх відношеннях. Професійні продукти, які з успіхом можна використовувати і для домашніх процедур, завоювали повагу майстрів, звичайних покупців у багатьох країнах світу, не тільки в США.