Saeshin

Saeshin

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
6004.20 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Saeshin

Компанія «Saeshin» визнана одним зі світових лідерів у виробництві стоматологічного обладнання та апаратів для нігтьового сервісу під торговою маркою «STRONG». Вона існує на ринку понад 40 років. За цей час компанія встигла зарекомендувати себе як надійний постачальник якісних приладів. «Saeshin» пройшла довгий шлях від невеликого виробництва до великого заводу з промисловими роботами. За останніми даними у фірмі працює понад 400 співробітників.

Головна мета, яку ставлять перед собою фахівці компанії «Saeshin», полягає в регулярному розвитку й поліпшенні якості продукції. Завдяки надійності, високій якості й привабливому дизайну продукція південнокорейського бренду користується підвищеним попитом. Вона відповідає стандартам CE і ISO. У даний час продукцію експортують в більш ніж 100 країн. Через постійний розвиток і вдосконалення моделей компанія забезпечує клієнтам більше можливостей. Річний оборот компанії перевищує 700 000 одиниць продукції.

Асортимент продукції «Saeshin»

В асортименті компанії «Saeshin» представлений великий асортимент апаратів із різними характеристиками. Великим попитом користується хірургічне обладнання для роботи з імплантатами й ендодонтичні наконечники для терапії кореневих каналів. На кожному етапі виробництва вони піддаються ретельній перевірці. Кожен із приладів відрізняється надійністю, ергономікою й тривалим терміном служби. Дизайн продуманий до дрібниць, що забезпечує комфорт в експлуатації. Серед найбільш ходових позицій компанії:

  •  TRAUS ENDO (ендодонтичний мікродвигун);
  •  E-Cube (ендомотор, призначений для обробки каналів зуба обертовими Ni-Ti інструментами);
  •  TRAUS SUS10 (ультразвуковий хірургічний апарат);
  •  TRAUS SIP10 (хірургічний апарат (фізіодіспенсер) з наконечником і оптикою);
  •  X-CUBE (хірургічний апарат (фізіодіспенсер) з наконечником);
  •  наконечники і мікромотори.

Завдяки застосуванню тільки якісного комплектовання південнокорейський виробник гарантує справність обладнання протягом 12 місяців.

Оплата і доставка продукції «Saeshin»

Продукцію надійної компанії «Saeshin» можна зустріти в різних стоматологічних клініках Європи. На нашому сайті можна замовити хірургічне обладнання для роботи з імплантатами й ендодонтичні наконечники для терапії кореневих каналів за привабливою ціною. Здійснюється доставка не тільки по Харкову, а й всій території України, зокрема в Одесу, Житомир та Кривий Ріг. По Харкову товари доставляє кур'єрська служба, а в інші міста - «Нова Пошта». Якщо сума замовлення складає понад 10 000 грн., доставка і післяплата за кошт продавця. Якщо сума замовлення в межах 2 000 - 10 000 грн, продавець оплачує тільки доставку.