Polystar

Polystar

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Polystar

Фірма «Polystar» існує на ринку з 2005 року. Країна виробник - Україна. За недовгі роки існування фірма встигла зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісних матеріалів. Компанія «Полістар» має власні виробничі об'єкти, оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє випускати продукцію високої якості за конкурентними цінами. Річний оборот компанії складає більш ніж 600 000 одиниць продукції на рік. У даний час матеріали фірми поставляють у понад 60 країн, зокрема в Іспанію, Італію, Німеччину та Францію.

Асортимент «Polystar»

В асортименті компанії можна знайти безліч різних установок, інструментів й обладнання, що застосовуються в різних сферах діяльності. Для стоматологічної галузі актуальні зуботехнічні матеріали української компанії «Полістар». Під час обробки кольорових металів або сталі, роботи з бормашиною та шліфувальною машиною, слід приділити увагу витратним матеріалам - шліфувальним і полірувальним кругам. З усіх них найбільш поширені такі товари:

  •  Круги полірувальні гнучкі для бормашин. Ці вироби використовують під час полірувальних робіт, обробляючи різні матеріали - кольорові метали, пластмаси, кераміку, сталь. Вони виконані з абразивного матеріалу на вулканітовій зв'язці. В асортименті є різні розміри, в одній упаковці 50 штук.
  • Круги шліфувальні еластичні для шліфувальної машини. Їх використовують для полірування різних виробів, наприклад, сталевих або пластмасових. Вони відрізняються високою продуктивністю та простотою в експлуатації. В одній упаковці - 10 штук.

Шліфувальні й полірувальні круги є універсальними стоматологічними інструментами, які дозволяють фахівцеві здійснити всі види обробки виробів, зокрема полірування й шліфування. Продукцію українського бренду «Polystar» активно використовують зубні техніки по всьому світові для обробки коронок і протезів із нержавіючої сталі, кераміки, пластмас. Вироби, оброблені шліфувальними та полірувальними кругами, відрізняються довговічністю й зносостійкістю.

Оплата і доставка товарів «Polystar»

Продукція вітчизняного бренду отримала широке застосування в кабінетах зубних техніків. Ви можете замовити її з доставкою на нашому сайті за привабливою ціною. Доставка здійснюється по всій території України: Київ, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Житомир, Кам'янське та Кам'янець-Подільський.