PENTRON

PENTRON

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
2050.00 грн.
 
(0)
287.00 грн.
 
(0)
579.90 грн.
 
(0)
700.00 грн.
 
(0)
1100.00 грн.
 
(0)
834.67 грн.
 
(0)
605.90 грн.
 
(0)
431.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про «Pentron»

Компанія «Pentron» (США) спеціалізується на розробці, виробництві і реалізації широкого спектру стоматологічних виробів. Компанія була заснована в 1967 році і на сьогодні має багату історію створення якісних, ефективних і відомих продуктів, включаючи оригінальний рідкотекучий фотополімерний композит «Flow-It ALC», самопротравлювальний бондинговий агент «Bond-1» і посилений скловолокном композитний матеріал для відновлення кукси зуба «Build-It FR». Науково-дослідний відділ компанії орієнтований на розробку виробів відмінної якості, безпечних і при цьому економічно ефективних, а також на задоволення потреби в новітніх підходах у стоматологічній практиці. З недавнього часу компанія входить до складу міжнародної корпорації «DANAHER» - лідера в сфері наукових досліджень, виробництва і просування на ринок інноваційних рішень і продуктів для низки галузей, зокрема стоматології.

Головний офіс розташований у м Уоллінгфорд, штат Коннектикут. Асортимент виробленої продукції включає композиційні системи, адгезиви, матеріали для відбитків, фіксувальні цементи, рідкий дентин, штифти і інші найменування для професійної стоматології. Продукція, що випускається брендом «Pentron», затребувана і успішно зарекомендувала себе на українському ринку стоматологічних послуг.

Опис асортименту «Pentron»

Продукція «Пентрон» користується попитом в різних галузях стоматології, а саме:

Терапія:

  • Fusio Liquid Dentin - представник нового етапу в розвитку технології фотополімерних матеріалів, появи якого чекали стоматологи-практики. Його унікальна концепція як замісника дентину і самоадгезівної ізолюючої прокладки змінить Ваші погляди на реставраційну стоматологію;
  • Flow-It ALC - рідкотекучий композит, що має відмінні моделювальні властивості при оптимальній в'язкості;
  • Build-It FR - універсальний цемент, який має ідеальні характеристики для виготовлення куксових вкладок і фіксації штифтів: надійність, виділення фтору, відмінна рентгеноконтрастність.
  • АRTISTE - композит з наночастинками трьохмерно-розгалуженої структури, що дозволяє отримати унікальний результат чудових естетичних прямих відновлень з мінімальними зусиллями;
  • ALERT - революційний реставраційний композит, наповнений збалансованою комбінацією наповнювачів зі скловолокном, що дозволяє як компенсувати, так і розподіляти навантаження, прикладені до композитної реставрації. Матеріал, маючи ефект «хамелеон», надає можливість лікарю обходитися здебільшого одним відтінком.

Ортопедія:

  • Temp Span - матеріал, який спеціально розроблений для створення тимчасових коронок і мостів з добрими естетичними характеристиками і найменшими витратами на час виготовлення. Його новаторський композитний склад має цілу низку переваг порівняно з традиційними тимчасовими матеріалами.
  • BREEZE - композитний матеріал, призначений для проведення всіх типів реставрацій. Висока міцність адгезії і низьке розширення роблять його незамінним для задоволення практично всіх потреб в фіксації.

Особливості покупки в інтернет-магазині DLX

На сайті нашого магазину Ви можете замовити і придбати товари одного з провідних виробників матеріалів для стоматології компанії «Pentron» по актуальній ціні оптом і в роздріб. По м. Харкову можлива доставка кур'єром, а по території України - службою доставки «Нова Пошта».