Ортодонтія

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
986.95 грн.
 
(0)
153.13 грн.
 
(0)
153.13 грн.
 
(0)
153.13 грн.
 
(0)
153.13 грн.
 
(0)
1450.01 грн.
 
(0)
699.81 грн.
 
(0)
148.44 грн.
 
(0)
1659.70 грн.
 
(0)
4271.05 грн.
 
(0)
628.33 грн.
 
(0)
602.92 грн.
 
(0)
1450.01 грн.
 
(0)
1450.01 грн.
 
(0)
1450.01 грн.
 
(0)
465.98 грн.
 
(0)
964.23 грн.
 
(0)
769.01 грн.
 
(0)
769.01 грн.
 
(0)
986.95 грн.
 
(0)
986.95 грн.
 
(0)
986.95 грн.
 
(0)
555.83 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортодонтія: матеріали, інструменти, пристрої та апарати

Ласкаво просимо в інтернет магазин ортодонтичної продукції «DLX». У нас Ви можете придбати функціональні ортодонтичні пристрої, матеріали та інше обладнання, необхідне для відновлення і корекції прикусу. У цьому розділі представлена ортодонтична продукція від відомих світових виробників США та Європи, завдяки якій посмішки ваших клієнтів стануть по-справжньому гарними. Тут Ви можете придбати все для ортодонтії - від витратних матеріалів для виготовлення брекет-систем до інструменту, який необхідний для створення якісних ортодонтичних пристроїв у вашій клініці.

В роботі ортодонта використовуються різноманітні матеріали, від якості яких буде залежати кінцева вартість брекет-системи. У нашому інтернет магазині Ви можете придбати високотехнологічні матеріали для всіх етапів роботи ортодонта.

1. Ортодонтичні матеріали

У підрозділі матеріали Ви знайдете великий вибір різноманітних матеріалів для кожного етапу роботи лікаря ортодонта:

 • дріт, гачки, замки і пружини для установки брекет-систем;
 • скловолоконні стрічки;
 • цементи для фіксації брекетів;
 • витратні матеріали для виготовлення різних видів пристроїв для виправлення прикусу (металеві брекети, практично непомітні керамічні брекети);
 • готові брекети (металеві та керамічні).

2. Ортодонтичні апарати

Для надання повного спектру послуг з виправлення прикусу, крім брекет-систем, потрібні механічні та функціонально діючі ортодонтичні апарати. Вони використовуються у випадках, коли класична видима або непомітна лингвальна брекет-система були встановлені раніше, але для остаточного коректування прикусу потрібен ретенційний вплив на зубні ряди.

У цьому розділі представлені різні за конструкцією екстраоральні ортодонтичні апарати та пристрої для відновлення прикусу:

 •  Лицьові дуги;
 •  Лицьові маски;
 •  Тяги головні з лицьової дугою.

3. Інструменти ортодонтичні

Також в розділі інструменти ортодонтичні кожен лікар-ортодонт знайде для себе необхідні інструменти. В асортименті нашого інтернет-магазину є: позиціонери, кусачки для дроту, пістолети для установки еластичних лігатур, дзеркала ортодонтичні.

4. Функціональні ортодонтичні пристрої

У розділі функціональні ортодонтичні пристрої Ви знайдете ортодонтичні трейнери.

Це ортодонтичні апарати призначені для коригування розвитку лицьового скелета дитини, корекції положення і функції язика, нормалізація носового дихання, тренування м'язів губ. В асортименті інтернет-магазину Ви знайдете трейнери відомої австралійської компанії «MRC» як преортодонтичні, так і для пацієнтів які вже проходять лікування з установкою брекетів (трейнери для брекетів); як дитячого віку, так і для дорослих пацієнтів; за ступенем жорсткості: м'які і жорсткі .

5. Ефективність терапії залежить і від правильного догляду за ротовою порожниною в процесі носіння ортодонтичних пристроїв і апаратів. Для цього потрібні:

 • нитки для очищення міжзубного простору;
 • ортодонтичні щітки;
 • спеціальні щітки для гігієни ортодонтичних пристроїв;
 • розчини для полоскання;
 • воски для захисту слизових оболонок від травмування брекетами;
 • щоденники для пацієнтів, яким показано носіння знімних ортодонтичних пристроїв.

Усі ці матеріали для індивідуальної гігієни порожнини рота можна знайти у вигляді вже укомплектованих ортодонтичних наборів.

Вартість брекетів, витратних ортодонтичних матеріалів, кап і трейнерів, інструментів і пристроїв в нашому інтернет-магазині одна з найнижчих в Україні. Тепер для повного оснащення кабінету ортодонта не потрібно витрачати більшу частину бюджету. Купити все необхідне можна в одному місці за оптовою ціною.