Meta Biomed

Meta Biomed

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
445.00 грн.
 
(0)
355.00 грн.
 
(0)
850.00 грн.
 
(0)
331.20 грн.
 
(0)
2999.00 грн.
 
(0)
552.00 грн.
 
(0)
550.50 грн.
 
(0)
157.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Meta Biomed

Компанія «Meta Biomed» спеціалізується на виробництві матеріалів для застосування в стоматологічній практиці. Вона вважається одним з провідних виробників з 1990 року. Країна виробник - Південна Корея. Вона має власні виробничі майданчики та дослідні лабораторії, що дозволяє виробляти товари високої якості за розумними цінами. На підприємстві працює понад 300 кваліфікованих фахівців і вчених.

Компанія постійно розвивається, вдосконалює свою продукцію, знаходить інноваційні рішення. Вся продукція повністю відповідає світовим стандартам якості, що робить її привабливою в очах споживачів з різних країн. В даний час підприємство «Meta Biomed» займає провідне місце на корейському ринку продажів. Товари бренду «Мета Біомед» широко відомі в 90 країнах світу. Щорічно випускається понад 700 000 одиниць продукції.

Асортимент продукції «Meta Biomed»

Основний напрямок діяльності підприємства «Meta Biomed» - виробництво ендодонтичних і пломбувальних матеріалів.

  1. Для пломбування кореневих каналів:

«Metapex» з антибактеріальним ефектом. Матеріал застосовують при формуванні захисного твердотканинного бар’єру під час розтину пульпи і лікуванні каналів зубів з несформованим апексом (молочний прикус). Препарат має низку переваг, головні з яких добра рентгеноконтрастність і бактерицидний ефект.

  1. Реставраційні матеріали:

Особливого поширення отримав композит «Nexcomp» з високими рентгеноконтрастними і світлотвердіючими властивостями. Його використовують для реставрації зубів (жувальних і фронтальних ділянок), шинуванні зубів, відновленні кукси зуба під коронку, ремонтних роботах з металокераміки і композитів. Єдине протипоказання до застосування - наявність алергії у пацієнта на метакрилатні полімери. Засіб має низку переваг.

Перевага використання:

  • не липне до інструменту, простий в експлуатації;
  • характеризується легкістю полірування;
  • сумісний з бондами різних поколінь;
  • відрізняється низькою усадкою.

За допомогою південнокорейського світлотвердючого композиту «Nexcomp» лікар-стоматолог у своїй роботі може досягнути досконалої естетики в короткий час.

Оплата і доставка продукції «Meta Biomed»

На Україні останніми роками багато лікарів-стоматологів широко використовують продукти бренду «Мета Біомед». Вона користується великим попитом через високу якість, яка при цьому поєднується з прийнятною ціною. На нашому сайті ви можете замовити корейські пломбувальні та ендодонтичні матеріали за доступними цінами. Передбачена доставка в усі міста України, зокрема Одесу, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів та інші. Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта». По Харкову - за допомогою кур’єрської служби. Оплатити замовлення можна різними способами: через Приват24, через термінал ПриватБанку, післяплатою (якщо доставка по території України) і готівкою кур’єру (якщо доставка по місту Харків).