Meta Biomed

Meta Biomed

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
368.30 грн.
 
(0)
461.70 грн.
 
(0)
448.20 грн. 358.56 грн.
 
(0)
860.00 грн.
 
(0)
3268.10 грн.
 
(0)
525.00 грн.
 
(0)
581.00 грн.
 
(0)
581.00 грн.
 
(0)
830.00 грн.
 
(0)
343.60 грн.
 
(0)
162.90 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Meta Biomed

Компанія «Meta Biomed» спеціалізується на виробництві матеріалів для застосування в стоматологічній практиці. Вона вважається одним з провідних виробників з 1990 року. Країна виробник - Південна Корея. Вона має власні виробничі майданчики та дослідні лабораторії, що дозволяє виробляти товари високої якості за розумними цінами. На підприємстві працює понад 300 кваліфікованих фахівців і вчених.

Компанія постійно розвивається, вдосконалює свою продукцію, знаходить інноваційні рішення. Вся продукція повністю відповідає світовим стандартам якості, що робить її привабливою в очах споживачів з різних країн. В даний час підприємство «Meta Biomed» займає провідне місце на корейському ринку продажів. Товари бренду «Мета Біомед» широко відомі в 90 країнах світу. Щорічно випускається понад 700 000 одиниць продукції.

Асортимент продукції «Meta Biomed»

Основний напрямок діяльності підприємства «Meta Biomed» - виробництво ендодонтичних і пломбувальних матеріалів.

  1. Для пломбування кореневих каналів:

«Metapex» з антибактеріальним ефектом. Матеріал застосовують при формуванні захисного твердотканинного бар’єру під час розтину пульпи і лікуванні каналів зубів з несформованим апексом (молочний прикус). Препарат має низку переваг, головні з яких добра рентгеноконтрастність і бактерицидний ефект.

  1. Реставраційні матеріали:

Особливого поширення отримав композит «Nexcomp» з високими рентгеноконтрастними і світлотвердіючими властивостями. Його використовують для реставрації зубів (жувальних і фронтальних ділянок), шинуванні зубів, відновленні кукси зуба під коронку, ремонтних роботах з металокераміки і композитів. Єдине протипоказання до застосування - наявність алергії у пацієнта на метакрилатні полімери. Засіб має низку переваг.

Перевага використання:

  • не липне до інструменту, простий в експлуатації;
  • характеризується легкістю полірування;
  • сумісний з бондами різних поколінь;
  • відрізняється низькою усадкою.

За допомогою південнокорейського світлотвердючого композиту «Nexcomp» лікар-стоматолог у своїй роботі може досягнути досконалої естетики в короткий час.

Оплата і доставка продукції «Meta Biomed»

На Україні останніми роками багато лікарів-стоматологів широко використовують продукти бренду «Мета Біомед». Вона користується великим попитом через високу якість, яка при цьому поєднується з прийнятною ціною. На нашому сайті ви можете замовити корейські пломбувальні та ендодонтичні матеріали за доступними цінами. Передбачена доставка в усі міста України, зокрема Одесу, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів та інші. Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта». По Харкову - за допомогою кур’єрської служби. Оплатити замовлення можна різними способами: через Приват24, через термінал ПриватБанку, післяплатою (якщо доставка по території України) і готівкою кур’єру (якщо доставка по місту Харків).