Kettenbach

Kettenbach

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Kettenbach

«Kettenbach» - німецька компанія, яка існує на ринку вже понад 70 років.

Штаб-квартира знаходиться в Німеччині, але філії розташовані по всьому світу, де працюють понад 500 висококваліфікованих фахівців.

Компанія включає два підрозділи: діяльність одного спрямована на розробку товарів загальномедичного призначення, а другого на розробку товарів стоматологічного призначення. Стоматологічний підрозділ спеціалізується в галузі виробництва матеріалів для ортопедичної стоматології.

«Kettenbach» першою розробила унікальний зліпочний матеріал в 1950-х роках, затвердіння якого відбувається шляхом конденсації. Успіх даного продукту приніс компанії всесвітню славу і зробив її одним з провідних виробників. Компанія регулярно оновлює асортимент продукції, доповнюючи його новими, поліпшеними матеріалами. Цим пояснюється попит на неї серед споживачів і висока конкурентоспроможність. В даний час компанія «Kettenbach» поставляє продукцію більш ніж 80 країнам світу.

Асортимент продукції «Kettenbach»

Компанія розробляє продукцію, що знайшла широке застосування в багатьох галузях стоматології. Основний напрямок - виробництво відбиткових матеріалів.

«Kettenbach» - один з лідерів у розробці силіконових матеріалів. Найбільшу популярність отримав Панасіл (Panasil), який гарантує максимально можливу точність, а також оптимальний комфорт для пацієнта (завдяки перебуванню в ротовій порожнині не більш ніж 2 хвилини). У разі невеликих ортопедичних робіт він дозволяє заощадити час, а при більш об'ємних роботах - дає більшу свободу дій. Однією з основних переваг є повне уникнення небажаного стікання матеріалу.

Крім класичних силіконових відбиткових мас, компанія виробляє матеріали для виготовлення тимчасових коронок, реєстрації прикусу та витратні матеріали (засоби дезінфекції та змішувальні системи). Завдяки такій оптимізованій системі лікар-стоматолог або технік зможе досягти бажаних результатів.

Уся продукція повністю відповідає як європейським, так і американським стандартам якості, через що користується попитом у багатьох країнах світу. Лікарі-стоматологи цінують продукцію «Kettenbach» за високу якість і адекватну вартість.

Оплата і доставка продукції «Kettenbach»

Продукція компанії «Kettenbach» користується попитом на території України протягом довгого часу. Її якість по заслузі оцінити багато лікарів-стоматологів. Замовити і купити стоматологічні матеріали «Kettenbach» можна на нашому офіційному сайті. Доставка здійснюється на території всієї України як «Новою Поштою», так і іншими перевізниками на вибір з будь-яким зручним способом оплати.