Johnson & Johnson

Johnson & Johnson

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
531.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Johnson & Johnson

«Johnson & Johnson» - багатопрофільна корпорація, одна з найбільших у сфері охорони здоров'я. Компанія заснована в 1886 році. Виробляє медичне діагностичне обладнання, лікарські засоби та гігієнічні товари. Штаб-квартира - у місті Нью-Брансвік, штат Нью-Джерсі (США). На сьогодні корпорація об’єднує 265 компаній із 60 країн світу. На її підприємствах працюють понад 126 000 чоловік.

Цінності компанії

Компанія «Johnson & Johnson» несе відповідальність перед своїми споживачами. Вона намагається забезпечити високі стандарти якості всієї продукції, прагне зрозуміти вимоги всіх своїх покупців і підтримувати ціни на прийнятному рівні.

Компанія постійно займається благодійністю, підтримує перспективні починання, підвищує рівень здоров'я й освіченості населення. При цьому вона дбайливо ставиться до довкілля і намагається зберегти природні ресурси.

Благодійність

Компанія «Johnson & Johnson» підтримує соціально незахищені верстви населення, намагається поліпшити життя жінок і дітей. Вона запустила низку проектів, серед яких:

  • соціальна програма «Маленька мама»;
  • соціальна програма «СМС мамі»;
  • дні донора: здача крові для порятунку життя;
  • підтримка Елатомского корекційного дитячого будинку, де проживають діти з органічним ураженням центральної нервової системи;
  • підтримка будинків престарілих спільно з фондом «Старість у радість»;
  • підтримка інвалідів спільно з громадською організацією «Перспектива».

Насправді проектів, в яких бере участь компанія «Johnson & Johnson», набагато більше. Крім того, вона допомагає підвищувати освіту співробітників некомерційної сфери охорони здоров'я, працюючи з декількома реабілітаційними фондами.

Продукція компанії

Усі компанії, що входять в концерн, формують три підрозділи:

  • Споживчі товари. Найстаріший напрям. Асортимент представлений засобами для догляду за дитячою шкірою, ротовою порожниною, косметикою для обличчя і тіла, засобами особистої гігієни і безрецептурними лікарськими препаратами.
  • Фармацевтична продукція. Асортимент представлений інноваційними лікарськими засобами, необхідними для лікування соціально-значущих захворювань - ВІЛ-інфекції, алкоголізму, онкології, психічних розладів, патологій центральної нервової системи. Крім того, компанія випускає препарати для гастроентерології, гінекології, дерматології, імунології, нефрології та інших галузей медицини.
  • Устаткування і вироби медичного призначення. У каталозі компанії можна знайти ендохірургічне і електрохірургічне обладнання, гемостатичні й шовні матеріали, імплантати молочної залози, ендопротези, системи для остеосинтезу, контактні лінзи та лазерне обладнання для офтальмології.

Абсолютно вся продукція відповідає стандартам якості. В обов'язковому порядку проводиться контроль всіх етапів виробництва. Тому товари компанії «Johnson & Johnson» безпечні і користуються великим попитом у покупців багатьох країн.