Horico Dental

Horico Dental

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
168.50 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію HORICO DENTAL

Сімейна компанія HORICO DENTAL протягом 100 років займається виробництвом продуктів для лікарів-стоматологів та зубних техніків. Країна виробник - Німеччина. У 1918 році підприємство винайшло перші штріпси зі сталі. З 1930 року HORICO DENTAL включила у виробництво алмазні інструменти, що виділяють її серед інших і в даний час. У 1984 році підприємство винайшло перший в світі гнучкий алмазний диск. З 2009 року компанія розробляє стоматологічні бори для препарування твердих тканин зуба.

Розробка продукції відбувається на власних німецьких фабриках. Вся продукція не тільки проходить обов'язкову сертифікацію, а й піддається додатковій мікроскопічній перевірці, що обумовлює її високу якість. В даний час багато провідних клінік увсьому світі використовують у своїй роботі продукцію фірми: її постачають понад 90 великих країн. Попит зростає завдяки експлуатаційній довговічності інструментів.

Асортимент продукції «HORICO DENTAL»

Організація HORICO DENTAL спеціалізується на виробництві полірувальних систем. Справжній хіт - штріпси «HORICO», останніми роками їх активно використовують в своїй роботі зубні техніки та лікарі-стоматологи. Усі штріпси виконані з нержавіючої сталі, але на вибір можуть бути покриті алмазним зерном або економічним матеріалом - корундом. Характеристики виробу є різними, в асортименті наявні штріпси перфоровані, зубчасті або з пропуском для просування нитки. Для зручності вони поділяються на тонкі, середні і грубі. Найбільшого поширення набули штріпси із середнім ступенем абразивності (4 мм) і довжиною 150 мм.

Штрипси знайшли широке застосування в багатьох галузях стоматології. Їх використовують для полірування зубів і композитів, зняття надлишків пломбувального матеріалу, препарування міжзубного простору, формування фальца. Завдяки алмазному покриттю штріпси характеризуються тривалим терміном експлуатації, їх можна піддавати стерилізації та автоклавуванню.

Оплата і доставка продукції «HORICO DENTAL»

Штрипси «HORICO» позитивно зарекомендували себе в багатьох країнах світу. Останнім часом вони стали доступними мешканцям України, ви можете замовити їх на нашому сайті. В одній упаковці - 14 штук. Оплатити замовлений товар можна будь-яким зручним способом: через Приват24, через термінал ПриватБанку, готівкою кур'єру (з урахуванням доставки по місту Харків), післяплатою (при відправці товару транспортною службою). Відправка продукції здійснюється в усі міста України: Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Кам'янське та інші. Для доставки товару ми обрали найнадійнішу службу – «Нова Пошта», тому замовник отримує свій товар в максимально короткий термін. У разі отримання товару неналежної якості, покупець має право повернути його або обміняти протягом 14 календарних днів.