Gingi Pak

Gingi Pak

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Gingi-pak

Американська фірма «Gingi-pak» - один із провідних виробників матеріалів для ретракції. Компанія вважається новатором у цій галузі, що забезпечує високу конкурентоспроможність. Підприємство існує на стоматологічному ринку вже понад 50 років. Виробництво фірми знаходиться в США. У даний час вона поставляє ретракційні матеріали більш ніж 80 країнам, зокрема європейським й азіатським (Китаю, Південній Кореї, Іспанії та Франції). Щорічно американська компанія випускає понад 500 000 одиниць продукції.

Асортимент «Gingi-pak»

Компанія «Джинджи-Пак» займається розробкою й реалізацією допоміжних матеріалів, які широко застосовуються лікарями-стоматологами терапевтами й ортопедами. Головний напрям діяльності «Gingi-pak» - виробництво ретракційних ниток «Z-Twist» (із просоченням і без), зроблених з 100% бавовни. Просочені нитки розчином хлорид алюмінію здатні надавати гемостатичну дію, не залишають волокон під час проведення будь-яких маніпуляцій. Усі вироби відрізняються унікальною формою, що дає можливість лікарю-стоматологу комфортно утримувати їх в руках і здійснювати маніпуляції. Вони розрізняються за кольоровим маркіруванням (бувають фіолетові, зелені та сині) і розмірами.

Такі вироби виконані за допомогою спеціальної техніки «Double Cord». Їх застосовують як для ретракції ясен, так і для запобігання просочування ясенної рідини під час препарування порожнин зуба. Нитки дуже прості в експлуатації (ризик заплутування нитки в контейнері зводиться до мінімуму). Усі вони характеризуються рівномірним просоченням - доза становить 0,5 мг на кожні 2,5 см, з чого випливає, що пацієнт отримує необхідну дозу просочувального розчину.

Уся товарна сітка розробляється й виробляється відповідно до міжнародних стандартів якості: ISO 9001: 2008, 13485. Провідні стоматологічні клініки оцінили високу якість матеріалів і стали постійними клієнтами компанії «Gingi pak».

Оплата і доставка продукції «Gingi-pak»:

Ретракційні нитки від американського бренду «Джинджи-Пак» знайшли широке поширення в українських стоматологічних клініках. Замовити їх можна на нашому сайті з доставкою в будь-яке місто України (Дніпро, Херсон, Черкаси, Івано-Франківськ та багато інших). Наша фірма передбачає вигідні умови логістики:

  •  якщо замовлення на суму до 2000 грн., покупець оплачує доставку і післяплату;
  •  якщо замовлення на суму від 2000 - 10000 грн., покупець оплачує післяплату, а відправку сплачує продавець;
  •  якщо замовлення на суму понад 10000 грн., продавець оплачує післяплату й відправлення.

Оплатити замовлену продукцію «Gingi pak» можна одним з таких способів: через термінал ПриватБанку, через Приват24, готівковим розрахунком (якщо була здійснена доставка кур'єром по місту Харків), післяплатою (якщо була відправка «Новою Поштою»). Передбачена можливість обміну або повернення отриманого товару протягом 14 календарних днів.