Falcon

Falcon

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Falcon

«Falcon» - група об'єднаних компаній 3 країн (Пакистану, Англії та Італії), вона спеціалізується на виробництві різних інструментів для загальної медицини, зокрема стоматології. Виробництво здійснюється на модернізованому обладнанні, усі розробки компанія проводить самостійно, постійно покращуючи не тільки технічні характеристики, але і дизайн своєї продукції. Основна діяльність підприємства Фалкон в сфері стоматології - виробництво терапевтичного інструментарію. Однією з явних переваг є невисока ціна, що робить інструменти більш затребуваними на стоматологічному ринку.

Асортимент «Falcon»

У стоматологічній сфері фірма «Falcon» виробляє безліч продукції. Вона знаходить застосування в різних галузях стоматології (терапевтичній, хірургічній, ортопедичній).

В асортименті:

  • Матрична металева стрічка.
  • Стоматологічні дзеркала (зокрема, збільшувальні) і ручки до них.
  • Світлозахисні окуляри.
  • Ножі для обрізки силіконових відбитків і моделювання композиту.
  • Щипці для просічки кофердаму і установки клампів.
  • Гладилки, штопфери, шпателі.
  • Набір інструментів по догляду за імплантатами.
  • Затискачі і голкотримачі.
  • Шприци інтралігаментарні і карпульні.
  • Особливим попитом користується набір для проведення лікування за допомогою Рабердаму (Кофердаму).

У набір входять клампи, щипці для установки клампів, трафарет, пробійник, стерилізатор і рамка для рабердаму. Кофердам характеризується низкою переваг: його використання дозволяє досягнути максимальної сухості робочої зони, уникнути розвитку перехресної інфекції, захистити м'які тканини, уникнути множинних полоскань і зміни ватних ролів (валиків). Завдяки йому лікар-стоматолог робить якісне ендодонтичне, терапевтичне лікування, професійне вибілювання.

Всі інструменти «Falcon» виробляють з нержавіючої хірургічної сталі з урахуванням вимог ISO і CE. На кожен інструмент за допомогою лазера наносять логотип фірми з індивідуальним номером та кодом, що дозволяє відрізнити товар від підробки. Виробництво продукції постійно вдосконалюється, застосовуються інноваційні технології.

Це не повний асортимент продукції пакистанської компанії, що містить близько 200 позицій. Каталог бренду «Falcon» регулярно поповнюється новим товаром, тому кожен лікар-стоматолог має можливість придбати все необхідне для комфортної та якісної роботи.

Оплата і доставка продукції «Falcon»

Терапевтичні інструменти бренду «Falcon» поширені на Україні в останнє десятиліття. На нашому сайті ви можете замовити їх за вигідною ціною. Доставка здійснюється в Київ, Львів, Павлоград, Кам'янець-Подільський та інші міста України за допомогою служби «Нова Пошта». Оплатити товар можна кількома способами: готівкою кур'єру (при доставці по місту Харків), післяплатою (при відправці товару транспортною фірмою), через термінал ПриватБанку, через Приват24.