DSA

DSA

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3884.40 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію DSA

DSA - компанія (країна-виробник Китай), яка активно працює на ринку вже більше 40 років. Вона спеціалізується на розробці і реалізації обладнання, яке застосовується в різних галузях медицини.

На сьогодні компанія займає провідні позиції в Китаї з виробництва різних ультразвукових очищувачів. Вона постійно вдосконалює свою продукцію, випускаючи нові модернізовані моделі. Річний обсяг становить близько 900 000 одиниць товару.

DSA відома в усьому світі, оскільки реалізує продукцію не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок (більш 70 країнам). Її продукцію регулярно купують фахівці з американських і європейських клінік, зокрема: іспанські, французькі та німецькі.

Компанія має власні дослідницькі лабораторії і масштабну виробничу площу 2500 м2, де працюють провідні китайські вчені. Це дозволяє компанії ДСА розробляти обладнання високої якості.

Асортимент продукції «DSA»

Основним напрямком роботи DSA є виробництво ультразвукових мийок, які знаходять широке застосування у всіх галузях медицини, а також індустрії краси.

Ультразвукові мийки необхідні для додаткового механічного очищення інструментів, які мали безпосередній контакт як з біологічними рідинами і тканинами, так і з пломбувальними матеріалами, гіпсом і т.д.

Принцип роботи даного пристрою, заснований на випромінюванні ультразвукових коливань всередині «ванночки», за допомогою провідника (рідини), що очищують стоматологічний інструментарій.

Унікальність цього приладу полягає в тому, що:

  1. Асистенту (медичній сестрі) або майстру манікюру не потрібно вручну, щітками очищати інструменти від залишків пломбувального матеріалу, залишків біологічних рідин (крові, слини, тканин), а достатньо скористатися цим приладом.
  2. Мийку можна використовувати для проведення дезінфекції, передстерилізаційного очищення і хімічної стерилізації інструментів.

Оскільки внутрішня поверхня даного приладу виготовлена з нержавіючої сталі, то в якості рідини можна використовувати не тільки мийні розчини, а й дезінфекційні розчини, за допомогою яких одночасно відбувається і очищення, і дезінфекція.

Завод «DSA» випускає ультразвукові мийки з різними технічними характеристиками. В асортименті є мийки різного об'єму: від 1,8 л до 12 л. Для зручності вони мають таймер (від 0 до 60 хв) і функцію підігріву (від 0 до 80 ° С). Максимальна потужність генератора - 300 Вт, частота кавітації -40-45 Hg.

Вся продукція має належну якість і дозволяє провести якісне очищення за короткий термін.

Оплата і доставка продукції «DSA»

Ультразвукові мийки бренду ДСА давно стали популярними в Україні. На нашому сайті можна замовити і купити терапевтичне обладнання DSA за лояльними цінами як оптом, так і в роздріб. Доставка здійснюється в усі міста України – «Новою Поштою», а по Харкову - кур'єром. Оплатити товар можна будь-яким зручним способом (передбачений готівковий і безготівковий розрахунок). Повернення або обмін купленої продукції можливий протягом 14 календарних днів.