DMG

DMG

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3198.00 грн.
 
(0)
1619.00 грн.
 
(0)
486.60 грн.
 
(0)
3198.00 грн.
 
(0)
135.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Dental Milestones Guaranteed (DMG)

Фірма «DMG» була заснована в 1963 році, вона спеціалізується виробництві різних матеріалів для стоматології. Спочатку вона виробляла звичайні силікатні цементи, але з часом перетворилася в один з провідних брендів у галузі виробництва й реалізації матеріалів для всіх сфер стоматології. Мета компанії полягає в регулярному винаході та реалізації нових, удосконалених продуктів і методик. Наприклад, останніми роками штатні вчені займаються розробкою інноваційної технології інфільтрації карієсу (без застосування бормашини).

У даний час штат підприємства «Dental Milestones Guaranteed» становить близько 350 співробітників, які надають підтримку стоматологам по всьому світу, забезпечуючи їх якісними матеріалами. Виробничі об'єкти розташовані в місті Гамбург, Німеччина.

Асортимент продукції «DMG»

«Dental Milestones Guaranteed» випускає продукцію, яку активно використовують у таких галузях стоматології: терапевтичній, естетичній.

До них належать:

  • Реставраційні та підкладкові матеріали.
  • Відбиткові суміші (відбитки для виготовлення тимчасових конструкцій).
  • Матеріали для тимчасового протезування.

Справжній хіт бренду «Деемджі» - світлотвердіючий, рентгеноконтрастний компомерний прокладковий матеріал Іоносіт «lonosit-Baseliner». Його активно застосовують для композитної реставрації. Іоносіт можна застосовувати як звичайний прокладковий матеріал (покриття основи порожнини), а також для покриття всієї порожнини (для зняття напруги). В одній упаковці кілька шприців (є різне дозування).

 

Весь асортимент «Dental Milestones Guaranteed» відрізняється високою якістю. Міжнародні дослідницькі інститути регулярно підтверджують належну якість продукції компанії. Споживачами товарів «Dental Milestones Guaranteed» є багато провідних клінік по всьому світу - вони поставляються більш ніж 100 країнам.

Оплата і доставка продукції «DMG»

За довгі роки існування компанія встигла себе добре зарекомендувати в багатьох європейських країнах, зокрема, Україні. Продукція підприємства активно використовується в провідних стоматологічних клініках країни. На нашому сайті Ви можете замовити фотополімерні композити німецького бренду «DMG», зокрема, засіб Іоносіт «lonosit-Baseliner». Доставка здійснюється не тільки по Харкову, але й в інші міста України. Ми пропонуємо вигідні умови поставки: якщо сума замовлення складає від 2000 - 10000 грн., то покупець оплачує тільки післяплату, а якщо сума замовлення складає від 10000 грн. - доставка й післяплата за кошт продавця.