Coltene Whaledent

Coltene Whaledent

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
480.00 грн.
 
(0)
860.00 грн.
 
(0)
320.00 грн.
 
(0)
1400.60 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Coltene Whaledent

Історія розвитку

Концерн «Колтейн» - провідний в світі виробник товарів стоматологічного призначення, виробничі потужності якого знаходяться в Швейцарії. Початок трудової діяльності Coltene Whaledent було покладено в середині 60-х років, а повноцінне об’єднання в концерн відбулося в 1990 році.

На початку своєї діяльності «Coltene AG» займався розробкою, виробництвом і впровадженням на ринок стоматологічної продукції, матеріалів для стоматологів-ортопедів, а саме: відбиткових матеріалів, інструментів для відбитків (ложки відбиткові, ложки для реєстрації прикусу), матеріалів для виготовлення тимчасових ортопедичних конструкцій (коронок, мостів, знімних протезів), а також пломбувальних (реставраційних) матеріалів.

Наступним етапом розвитку стало приєднання до існуючої компанії «Coltene» американського виробника – «Whaledent», який спеціалізувався на виробництві ендодонтичних дрібних інструментів - скловолоконних внутріканальних штифтів, парапульпарних армуючих систем. Після злиття двох великих виробників відбулося збільшення асортименту продукції та відповідно збільшилася кількість продажів. Пізніше до складу концерну увійшла компанія - «Hygenic», що займалася виробництвом інструментів і приладдя для системи кофердам, а у 2001 році ‑ фірма «Diatech» ‑ виробник полірувальних систем для зуботехнічної лабораторії.

Асортимент продукції заводу Coltene

В асортименті продукції бренду Колтейн представлені матеріали для лікарів-стоматологів різного профілю. Безпосередньо в каталозі продукції DLX.ua представлені відбиткові маси для стоматологів-ортопедів та ортодонтів. До відбиткових мас відноситься - Speedex (Спідекс).

Спідекс - відноситься до відбиткових матеріалів з силіконом. Набір складається з бази, каталізатора, коректора. Застосовується маса для двошарової техніки отримання відбитка як діагностичних, контрольних моделей, а також для виготовлення ортодонтичних знімних апаратів. Speedex має низку переваг, завдяки чому і користується попитом серед ортопедів і ортодонтів.

Оплата, доставка продукції Coltene

DLX – сайт, на якому відображається наявність товару і актуальна ціна. Товари представлені за найнижчою ціною, замовити їх Ви зможете самостійно на сайті або в телефонному режимі. Зареєстрованим покупцям надається накопичувальна система знижок (від 2-10%), а також в день народження до існуючої знижки ще додається 5%.

Оплата здійснюється на карту Приват Банку або післяплатою при отриманні посилки. Доставку забезпечує транспортна компанія Нова пошта в усі міста України: Київ, Львів, Одесу, Житомир, Ужгород та інші.