BODE Chemie GmbH

BODE Chemie GmbH

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
455.60 грн.
 
(0)
260.30 грн.
 
(0)
215.00 грн.
 
(0)
2290.00 грн.
 
(0)
1980.00 грн.
 
(0)
241.00 грн.
 
(0)
252.00 грн.
 
(0)
250.00 грн.
 
(0)
2915.00 грн.
 
(0)
1610.00 грн.
 
(0)
450.00 грн.
 
(0)
233.00 грн.
 
(0)
105.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію BODE CHEMIE GmbH

Фірма «BODE CHEMIE GmbH» заснована в Німеччині в 1924 році. Вона спеціалізується на виготовленні різних товарів, що захищають організм від потрапляння інфекції. З початку заснування виробник займається інноваційними розробками у цій галузі. Так, у середині шістдесятих років двадцятого століття компанія запропонувала перший у світі дезінфекційний засіб для рук з вмістом спирту і стала основоположником в галузі профілактики внутрішньолікарняної інфекції.

В даний час вона визнана одним з кращих Європейських виробників сучасних, орієнтованих на споживачів продуктів для дезінфекції та гігієни. За довгі роки роботи «BODE CHEMIE GmbH» зуміла зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісної продукції. Компанія відома по всьому світу, її продукція користується попитом в стоматологічних клініках більше 90 країн світу.

Асортимент «BODE CHEMIE GmbH»

Згідно зі статистикою, багато людей бояться йти до стоматолога через страх не болю, а імовірності «зараження». Для того щоб позбавитись його, людина повинна бути впевнена, що в кабінеті лікаря дотримані всі вимоги гігієни. Засоби бренду «BODE CHEMIE GmbH» забезпечують високу ефективність, з їх допомогою можна проводити дезінфекцію рук, поверхонь, інструментів і матеріалів.

На сьогоднішній день німецька фірма готова запропонувати споживачеві наступну продукцію, яка застосовується в галузі стоматології:

  • дезінфекційні серветки;
  • деззасоби в формі порошку для розведення;
  • універсальні мийні засоби;
  • розчини-концентрати для дезінфекції та стерилізації;
  • бальзам для інтенсивного догляду за шкірою рук;
  • антисептик для шкіри.

Серед перерахованих вище товарів найбільшим попитом користуються наступні:

  • Бацилол.

Цей препарат не містить альдегідів, добре змочує будь-які поверхні і не залишає слідів. Його використовують для швидкої дезінфекції різних стоматологічних інструментів. Не ушкоджує гуму, латекс, поліетилен, мідь, сталь, латунь і інші метали.

  • Баквілан.

Це засіб для особистої гігієни, який має низку переваг: не залишає плям на одязі, без запаху, не викликає алергію, не токсичний.

  • Бактолан.

Цей препарат для догляду за шкірою і руками сприяє регенерації клітин і зберігає вологу. У складі є віск і сечовина.

  • Стерилліум.

Засіб має широкий спектр антимікробної дії, забезпечує належний догляд за шкірою.

Вся продукція компанії відповідає Європейським стандартам. Засіб «Sterillium» визнаний найкращим серед спиртовмісних дезінфектантів для рук.

Оплата і доставка товарів «BODE CHEMIE GmbH»

Дезінфектанти німецького бренду широко використовується в стоматологічних клініках України. На нашому сайті ви можете замовити їх за привабливою ціною з доставкою в будь-яке місто України. Оплатити замовлений товар можна кількома способами: через Приват24, готівкою кур'єру, через термінал ПриватБанку, післяплатою.