Black Sea Med

Black Sea Med

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію «Black Sea Med»

Історія заснування «Black Sea Med»

«Блек Сі Мед» був заснований у 1999, головний офіс був розташований у Криму й мав назву «World Dental Supplies». З 2014года компанія переїхала в місто Вінницю і змінила свою назву на ТОВ «Блек Сі Мед».

«Black Sea Med» є імпортером високоякісних матеріалів таких країн-виробників, як Корея, Італія, Китай, США у сфері стоматології, які користуються великим попитом серед стоматологів всієї України. «Блек Сі Мед» є офіційним представником таких відомих брендів, як «Spident» (Корея) і «Gingi Pac».

А також під власним брендом «Black Sea Med» виробляє свою власну лінійку продукції для практикуючих стоматологів.

Асортимент продукції «Black Sea Med»

Під брендом «Black Sea Med» випускається лінійка витратних матеріалів для всіх сфер застосування у стоматології. До витратних матеріалів відносяться слиновідсмоктувачі, валики, серветки, матеріали для стерилізації.

У каталозі товарів «DLX», у розділі «Витратні матеріали» Ви зможете знайти:

  • Слиновідсмоктувачі «Black Sea Med» - їх особливістю є те, що вони упаковані в компактний герметичний пластиковий пакет, який зберігає стерильність, а також цей одноразовий індивідуальний інструмент має знімні кінчики, що дозволяє з легкістю їх знімати для зручності у процесі роботи.
  • Ватяні та паперові валики (роли) для пацієнта - це допоміжний витратний матеріал призначений для абсорбції слини в процесі проведення лікування.
  • Серветки для пацієнта (нагрудники) - це одноразовий витратний матеріал, призначений для захисту одягу пацієнта під час лікування. Компанія «Black Sea Med» поставляє нагрудники по 500 штук у картонних коробках різних кольорів.
  • Пакети для стерилізації - даний вид продукції потрібний для проведення стерилізації інструментів медичного призначення шляхом автоклавування.

Замовити продукцію бренду «Black Sea Med»

На сайті «DLX» представлений весь асортимент продукції даного бренду, замовлення можна оформити на сайті або зателефонувавши. Для постійних і зареєстрованих клієнтів існує накопичувальна система знижок шляхом накопичення загальної суми замовлень.

Якщо Ваша клініка знаходиться в місті Харкові, менеджери сайту оформлять кур'єрську доставку в клініку. За суми замовлення понад 2000 грн доставка безкоштовна.

Для відправки замовлення в інше місто України ми користуємося послугами надійної транспортної компанії «Нова пошта».

Оплатити замовлення Ви можете як готівковим так і безготівковим розрахунком.