Bien Air

Bien Air

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Bien Air

Фірма Bien Air здійснює виробництво і продаж різноманітного обладнання стоматологічного призначення. Вона існує на ринку з 1959 року і за цей час встигла зробити багато інноваційних відкриттів: в 1965 році розробила перше зубчасте свердло з повітряною турбіною, а в 1970 році запустила перший електродвигун. Країна виробник - Швейцарія.

В даний час Bien Air є лідером в розробці і виробництві мікромоторів. З 2015 року підприємство неодноразово отримувало престижні нагороди за високу якість товарів. В даний час фірма має 8 дочірніх компаній, по всьому світу працює більше 400 висококваліфікованих фахівців. Річний оборот компанії - 800 000 одиниць різних найменувань.

Асортимент «Bien Air»

Швейцарська фірма Bien Air випускає надійні механізовані інструменти високої якості, допоміжні пристрої до них і засоби для чищення (масло-спреї). Вони знаходять широке застосування в терапевтичній, ортопедичної стоматології. Перелік вироблених матеріалів і приладів наведений нижче:

  • Запчастини і аксесуари (шланг, масло, клапан, мікропроцесорний прилад керування, ключ для затискача, мастило, лампочка і блок підсвічування).
  • Мікромотори.
  • Обладнання для зуботехнічної лабораторії.
  • Наконечники (турбінні, прямі і кутові).
  • Засоби для догляду (чищення) за наконечниками. Фірма виробляє такі продукти: Aquacare, Spraynet, Lubrifluid, Lubrimed. Кожен з цих засобів відповідає різним етапам очищення, для досягнення особливо високих гігієнічних властивостей, їх іноді застосовують у сполученні один з одним. Найбільшу популярність отримало масло-спрей Spraynet. Його використовують для чищення мікромоторних (кутових наконечників), повітряних мікромоторів і турбін.

Вся продукція компанії виконана з дотриманням санітарних і медичних вимог. Інструменти прості і надійні в експлуатації. Асортимент продукції постійно оновлюється, у продажу з'являються нові моделі, що поєднують в собі унікальну ергономічність і передові технології. Продукція поставляється не тільки на внутрішній ринок, а й на зовнішній (більше 80 країн світу), що обумовлено її високою якістю.

Оплата і доставка товарів «Bien Air»

Засоби для чищення та догляду марки «Bien Air» останнім часом активно використовуються українськими лікарями-стоматологами. На нашому сайті ви можете придбати їх за доступною ціною. Передбачена доставка обраної продукції за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта». Відправляються замовлення в усі міста України (не тільки великі), зокрема, Хмельницький, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ і Мукачево. Оплатити товар можна як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Приємний бонус - безкоштовна доставка і накладна плата (при замовленні від 10 000 грн.).