АТА АБРАЗИВ

АТА АБРАЗИВ

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про підприємство АТА АБРАЗИВ

Ефективність протезування й ортодонтичного лікування значною мірою залежить від якості виготовлених ортодонтичних і ортодонтичних конструкцій. Під час їх виготовлення зубні техніки використовують піскоструминні апарати. Їх застосування потрібно для очищення поверхні ортодонтичних і ортопедичних апаратів, зокрема брекетів, коронок, вкладок, накладок, а також виробів із металу, композитних матеріалів і кераміки від пакувальних мас і старого цементу.

Також абразивна обробка поверхні використовується з метою додання їй мікрошорсткості для збільшення адгезії перед подальшим нанесенням облицювального матеріалу. У стоматології поширеним абразивом є оксид алюмінію. Одним із провідних виробників піску для піскоструминних апаратів на українському ринку є виробниче підприємство «АТА АБРАЗИВ».

Історія підприємства

«АТА АБРАЗИВ» – українське виробниче підприємство, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції абразивного інструменту. Компанія існує на ринку з 2011 року і зараз поставляє свою продукцію не тільки в країни СНД, а в країни дальнього зарубіжжя. «АТА АБРАЗИВ» пропонує своїм клієнтам якісні абразивні інструменти для різних видів абразивної обробки, зокрема, шліфування і полірування поверхонь, заточування інструментів тощо. Асортимент підприємства містить: шліфувальні бруски, головки, круги, інструменти від компаній «Lukas», «LESSMANN», «ROTTLUFF», «Kart». Також компанія пропонує послугу щодо виготовлення абразивних інструментів нестандартних конфігурацій за індивідуальними замовленнями споживачів.

Весь інструмент виготовлений відповідно до існуючих державних стандартів, що допомогло підприємству протягом багаторічного досвіду зарекомендувати себе як надійного виробника. Продукція «АТА АБРАЗИВ», що характеризується міцністю, зносостійкістю, зручністю у використанні, знайшла застосування у багатьох сферах виробництва, зокрема медицині.

Асортимент «АТА АБРАЗИВ» у «DLX»

В асортименті «DLX» представлений пісок для піскоструминної обробки, що використовується у зуботехнічній лабораторії для полірування конструкцій з кераміки й титану, ортопедичних конструкцій. Склад містить Al2O(оксид алюмінію) не менш ніж 99.7%; SiO(оксид кремнію) – не більш 0,09%. Пісок призначений для використання у піскоструминних апаратах усіх типів MOTIM, Electrocorundum Ltd. Пісок випускається в упаковці по 2 кг і розрізняється за дисперсністю:

  • Дисперсність (F120) - 250 мкм
  • Дисперсность (F120) - 50 мкм
  • Дисперсність (F120) - 125 мкм

У стоматології найбільш використовуваними абразивами є оксид алюмінію 50 мікрон, потрібний для створення мікроретенційної поверхні на металі та неметалевих поверхнях, і оксид алюмінію 90 мікрон, що застосовується для видалення цементу і композиту.