ASA Dental

ASA Dental

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
130.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію ASA dental

Компанія «Asa Dental» існує на ринку з 1964 року. Вона спеціалізується на розробці й реалізації різних стоматологічних пристроїв, призначених для лікарів-терапевтів, хірургів та зубних техніків. Країна-виробник - Італія. За даними на 2019 рік підприємство визнано лідером з виробництва слиновідсмоктувачів.

Спочатку «АСА Дентал» була торговельною фірмою, але на початку 1970-их років вона відкрила своє виробництво. У 1980 році була запущена фабрика з виготовлення слиновідсмоктувачів. З роками компанія розширювалася. У 2001 році була викуплена французька фірма «Derby Dental», що займалася розробкою стоматологічного інструментарію. А на початку 2000-их років була викуплена шведська фірма «KaltoPlast», що займалася розробкою слиновідсмоктувачів й аспіраторів.

Головна мета, яка в даний час стоїть перед компанією «Asa Dental» - оснастити клініки високоякісними інструментами за доступною вартістю. Усі витратні інструменти, що випускаються відповідають встановленим стандартам 93/42/EEC. Річний оборот компанії перевищує 900 000 одиниць продукції.

Асортимент продукції «Asa Dental»

В асортименті компанії є інструментарій бюджетного класу й преміум-класу. Усі вони характеризуються високою якістю, тривалим терміном служби і привабливим дизайном. Компанія «Asa Dental» випускає наступний інструментарій:

  • слиновідсмоктувачі;
  • щипці;
  • артикулятори;
  • елеватори;
  • шприци;
  • дзеркала та ручки для дзеркал.

Зазначений інструментарій широко використовується в різних галузях стоматології: ортодонтії, ортопедії, терапії й хірургії. Найбільше сил і коштів компанія вкладає в розробку слиновідсмоктувачів. Їх виготовляють з полімерного матеріалу, випускають в різних колірних рішеннях. Довжина виробів стандартна - 15 см, вони мають знімні ковпачки. За допомогою їх вдається зменшити дискомфортні відчуття у пацієнтів під час лікування, звести до мінімуму ймовірність травмування м'яких тканин та слизових оболонок ротової порожнини. Завдяки слиновідсмоктувачам з'являється можливість підтримувати сухість операційного поля та здійснювати тривалі маніпуляції. В одній упаковці - 100 штук слиновідсмоктувачів.

Оплата і доставка продукції «Asa Dental»

Продукцію італійського бренду можна зустріти в багатьох стоматологічних клініках України і країн СНД. На нашому сайті є можливість замовити витратні матеріали виробництва «Asa Dental» за низькою ціною. Здійснюється доставка не тільки по Харкову, але і в інші міста України, зокрема, Одесу, Запоріжжя, Житомир, Кам'янець-Подільський. По Харкову продукції доставляє кур'єр, а в інші міста - надійна компанія «Нова Пошта». При замовленні на суму понад 10 000 грн. доставка й післяплата - за кошт магазину. Для зручності покупців передбачено кілька способів оплати: готівкою кур'єру (при доставці по Харкову), післяплатою, через Приват24, через термінал ПриватБанку.