ARKONA

ARKONA

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
440.00 грн.
 
(0)
955.00 грн.
 
(0)
955.00 грн.
 
(0)
450.00 грн.
 
(0)
465.00 грн.
 
(0)
451.00 грн.
 
(0)
543.00 грн.
 
(0)
4284.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію ARKONA

Польська компанія ARKONA існує на ринку з 1997 року. Вона поставляє стоматологічним клінікам різні інноваційні продукти, що значно полегшує роботу лікарів. Останні 15 років своєї роботи компанія присвячує виробництву композитних матеріалів, які необхідні для реставрації та відновлення зубів.

Продукцію бренду ARKONA розробляють кваліфіковані лікарі і вчені-хіміки на власному підприємстві, яке повністю оснащено необхідним обладнанням. У підприємства є кілька постійних представництв в різних країнах світу. При розробці стоматологічних засобів ARKONA велику увагу приділяє потребам споживачів.

Асортимент компанії ARKONA

В асортименті компанії представлені матеріали, які активно використовуються в терапевтичній, ортопедичної, пародонтологічній стоматології. Основна концепція підприємства полягає в постійному інноваційному розвитку, виготовленні матеріалів, які максимально спростять роботу лікарів-стоматологів. Компанія АРКОНА спеціалізується на виробництві систем для шинування, пломбувальних і лікувальних матеріалів. Країна виробник - Польща.

Основна продукція представлена нижче:

  • Стоматологічний протравлювальний гель (травильний гель).
  • Його використовують для травлення твердих тканин зуба, щоб значно збільшити ретенцію композитних пломб.
  • Фотополімерний композит
  • «Флоу-Колор».
  • Дані матеріали застосовують для герметизації фісур з препарування, реставрації дефектів постійних і молочних зубів.
  • Шинувальні стрічки
  • "Підв’язка" - стрічка для шинування з просоченням. Застосовується як у терапевтичній практиці, так і в ортопедичній, ортодонтичній, а також у пародонтології.
  • Засіб для іригації ясенних карманів «Паросін».
  • Стоматологічна адгезивна система (бондинг система) - Masterbond.

За довгі роки існування, Аркона встигла привернути увагу багатьох провідних стоматологічних клінік. Продукцію марки «ARKONA» по заслузі оцінили в різних країнах світу. Вона є єдиним виробником в Польщі. Її матеріали повністю відповідають прийнятим міжнародним стандартам якості.

Оплата і доставка продукції «ARKONA»

Продукція польської компанії АРКОНА відома українським лікарям-стоматологам з 2003 року. З кожним роком все більше провідних фахівців застосовують її у своїй діяльності. На нашому сайті можна придбати продукцію «ARKONA» з доставкою в будь-яке місто України: Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг та інші. Доставка відбувається в короткі терміни за допомогою перевіреного сервісу - Нова Пошта.