Альянс Групп

Альянс Групп

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Альянс Груп

Стерилізація ‑ важливий процес, який дозволяє знищити всі форми патогенних і непатогенних мікроорганізмів на виробах медичного призначення. Завдяки дезінфекції зникає ризик виникнення інфекції після стоматологічного втручання. Усі лікарі-стоматологи зобов'язані стежити за чистотою свого робочого місця й станом інструментів і приладів. Багато пацієнтів бояться відвідувати стоматологічний кабінет не через страх болю, а ризик отримати інфекцію. Завдяки якісній і стабільній дезінфекції та стерилізації цей ризик відсутній.

Компанія «Альянс Груп» існує з 2003 року, вона спеціалізується в галузі розробки й виробництва різних дезінфікувальних і антисептичних засобів. Країна виробник - Україна. Основна концепція фірми полягає в створенні екологічно чистої продукції за доступною ціною. У пріоритеті «Альянс Груп» - турбота про здоров'я й життя людей. Компанія поставляє свою продукцію не тільки на внутрішній, але й на зовнішній ринок. Виробництво розташоване в місті Харків.

Асортимент «Альянс Груп»

Дезінфікувальні препарати українського бренду знайшли широке застосування в галузі стоматології.

  •  Одна з найбільш ходових позицій у каталозі фірми - індикатори стерилізації (паперові смужки з кольоровими мітками). Їх використовують для візуального контролю якості стерилізації (парового й повітряного). Індикатори нетоксичні, їх склад не містить сполук свинцю, а в процесі експлуатації не виділяються шкідливі речовини. Їх випускають із липким шаром на зворотному боці, поставляють у листах між індикаторами. Компоненти даного засобу не мають негативного впливу на вироби.
  •  Крім індикаторів фірма виробляє безліч рідких дезінфекційних засобів, серед яких особливим попитом у споживачів стали користуватися «Біохлор» і «Біо-ДС». Вони здатні впоратися з будь-якими патогенними грибами, вірусами й бактеріями. Засіб «Біохлор» нетоксичний, характеризується сильним бактерицидним ефектом. Він зручний у використанні, випускається в різних фасовках (від 1 л до 200 л). Засіб «Біо-ДС» - новинка фірми, його активно використовують для стерилізації виробів медичного призначення (зокрема стоматологічних інструментів).

Оплата і доставка товарів «Альянс Груп»

Препарати для дезінфекції та контролю стерилізації широко використовуються практикуючими лікарями-стоматологами України. На нашому сайті Ви можете придбати продукцію вітчизняного бренду «Альянс Груп» за вигідною ціною. Доставка здійснюється транспортною фірмою в Київ, Вінницю, Черкаси, Кропивницький, Тернопіль, Мелітополь, Мукачево та інші міста України. По Харкову замовлення доставляє кур'єрська служба: або на наступний день після здійснення замовлення, або в день замовлення, якщо воно було зроблено до 12:00. Для зручності покупця передбачено кілька варіантів оплати (готівковий і безготівковий розрахунок).