VDW

VDW

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
871.50 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію VDW

«VDW GmbH» - вузькопрофільна компанія, вона спеціалізується на виробництві та розробці різних матеріалів для ендодонтії. Країна виробник - Німеччина. Підприємство існує на ринку вже понад 140 років, за цей час виробничий процес постійно вдосконалювався, що позитивно вплинуло на якість продукції.

Компанія співпрацює з багатьма провідними дослідницькими університетами і міжнародною стоматологічною спільнотою. Це дозволяє ще більше дізнатися про побажання споживачів, поліпшити свою продукцію, зробити її більш інноваційною. «VDW» визнана однією з провідних фірм в галузі ендодонтії, яка визначає світові стандарти якості. Продукція бренду «VDW» користується попитом у 100 країнах на 5 континентах (зокрема Італії, США, Японії).

Асортимент «VDW»

В асортименті компанії «ВДВ» можна зустріти різні ендодонтичні матеріали й інструментарій для постендодонтичної реконструкції твердих тканин зуба й комплексної обробки кореневих каналів. У номенклатурі представлений широкий перелік товарів: обладнання для обтурації, ручні інструменти, апекслокатори, ендодонтичні мотори. Для виготовлення своєї продукції «VDW» використовують сталь високої якості (сплав SCS і NiTi сплав). Це дозволяє випускати гнучкі інструменти з високою різальною здатністю.

Найбільш ходова позиція бренду «VDW» - Mtwo файли. У даний час ергономіці приділяється особлива увага, тому на зміну звичним ендодонтичним інструментам приходять нові, що відрізняються простотою експлуатації. Одним із таких інструментів вважаються Mtwo файли. Вони мають низку переваг і характерних особливостей. Інструмент стикається зі стінкою кореневого каналу в двох точках, оскільки відрізняється S-подібним поперечним перерізом. Це дозволяє забезпечувати максимальне зниження сили тертя. Також він забезпечує просування уздовж каналу, характеризується подвійним різальним ефектом.

Порівняно з різними NiTi інструментами у Mtwo хвостовик менше на 5 мм. Завдяки цьому при введенні інструменту утворюється додатковий простір. Кількість кілець на хвостовику різна, в асортименті компанії є від одного до чотирьох кілець. Довжина робочої частини буває різною. Наприклад, при загальній довжині приладу 25 мм, вона може досягати 21 мм. Це дозволяє Mtwo працювати відразу в декількох частинах: середній, апікальній і гирловій.

Оплата і доставка продукції «VDW»

Товари німецького бренду «ВДВ» поширені в усіх країнах Європи, зокрема в Україні. Ви можете придбати їх на нашому сайті за доступною ціною. Для оплати замовленого товару передбачені різні варіанти оплати: через Приват24, післяплатою (при відправці «Новою Поштою» в будь-яке місто України), через термінал ПриватБанку, готівкою кур'єру (при доставці по території Харкова).