Septodont

Septodont

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3200.00 грн.
 
(0)
2480.00 грн.
 
(0)
990.00 грн.
 
(0)
803.00 грн.
 
(0)
828.00 грн.
 
(0)
1837.20 грн.
 
(0)
1975.00 грн.
 
(0)
1312.50 грн.
 
(0)
873.70 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Septodont

«Septodont» - французька фармацевтична компанія, що займається виробництвом і продажем витратних матеріалів для стоматології. Її штаб-квартира знаходиться в Сен-Мор-де-Фосе. Сьогодні «Септодонт» є сімейною компанією. Нею керує генеральний директор Олів'є Шиллер.

Історія компанії

«Septodont» заснована в 1932 році Нестором і Енні Шиллер. Коли компанію очолив Анрі Шиллер, були запущені такі відомі бренди як Endomethasone, Alvogyl і Detartrine. У 50-60-х роках провідним напрямом стає стоматологічна терапія, зокрема анестезія з використанням місцевих знеболюючих препаратів, розфасованих в індивідуальну упаковку.

У 1990 році у Франції компанія придбала підприємство для виробництва голок. У 2000 році вона запатентувала перший анестетик ─ Septocaine®, розроблений на основі артикаїну. У тому ж році було куплено підприємство «Novocol», що займається випуском ін'єкційних анестетиків у Канаді. Зараз дочірня компанія «Novocol Healthcare Inc.» (NHI) співпрацює з великими фармацевтичними компаніями і виробниками стоматологічного обладнання.

Прагнучи до розширення, компанія «Septodont» поступово відкриває зарубіжні дочірні підприємства в Індії (1998 р.), Китаї (2001 р.), Бразилії (2003 р.) і в європейських країнах (Великобританії, Німеччини, Польщі, Італії та Іспанії).

У 2014 році «Септодонт» придбала компанію «TDV», що випускає стоматологічні матеріали для реставрації зубів, а в 2015 році - канадське інженерно-конструкторське бюро «Duoject», що розробляє пристрої для ін'єкцій. У 2016 році була куплена фірма «DLA», що спеціалізується на ін'єкційних анестетиках. У тому ж році в Сен-Мор-де-Фосе «Septodont» запустила нове підприємство з виробництва знеболюючих препаратів.

Крім розробки і виробництва стоматологічних анестетиків «Septodont» фінансувала дослідження у галузі біоактивних і біосумісних терапевтичних розчинів, що призвело до створення Biodentine і Bioroot RCS, заснованих на технології ABS (Active Biosilicate Technology).

Сьогодні «Септодонт» ─ єдина компанія, яка має в стоматологічній індустрії філію, що спеціалізується виключно на виробництві і продажу голок.

Продукція компанії

У каталозі компанії можна знайти:

  •  Місцеві анестетики (ін'єкційні, аплікаційні) і все пов'язане з процедурою знеболювання (голки, шприци).
  •  Ендодонтичні матеріали (Біодентін - біоактивні замінник дентину, і BioRoot RCS - ендодонтичний герметик).
  •  Препарати для стоматологічної хірургії (гемостатики, матеріали для кісткової пластики і регенерації).

У даний час підприємство випускає понад 500 млн. картриджів на рік, причому більш ніж 150 млн. - це картриджі анестетика преміум-класу, розробленого на основі артикаїну.

Сьогодні компанія «Септодонт» є розробником, виробником і постачальником широкого спектру високоякісних продуктів для стоматологів у всьому світі.