Prime Dental

Prime Dental

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Prime Dental

Компанія «Prime Dental» займається розробкою та виробництвом різних матеріалів для стоматологічної галузі, вона була створена в 1999 році. Країна виробник - США. Основна концепція компанії - пропонувати споживачам продукцію високої якості за демократичними цінами. Усі товари сертифіковані, відповідають вимогам стандарту якості як європейським, так і американським, що дозволяє поставляти продукцію не тільки на внутрішній, але й на зовнішній ринок. У даний час продукція бренду «Prime Dental» використовується в 70 країнах (зокрема Китаї, Італії та Португалії). Виробництво фірми розташоване в Чикаго (штат Іллінойс).

Асортимент «Prime Dental»

Американська фірма «Prime Dental» спеціалізується на виробництві профілактичних, пломбувальних і допоміжних матеріалів. Вони знайшли широке застосування в різних галузях стоматології. Нижче представлені найбільш ходові позиції компанії:

  •  Анестезувальний гель. Його використовують безпосередньо перед анестезією, коли проводять ретракцію ясен. Це дозволяє усунути блювотний рефлекс у пацієнта. У гелі міститься розчин бензокаїну, завдяки якому відбувається швидка дія, відсутня абсорбція м'якими тканинами. В асортименті є різні смаки: полуничний, вишневий, жувальна гумка. Основні переваги гелю - відсутність побічних ефектів і можливість застосування для пацієнтів будь-якого віку. Дія гелю відбувається миттєво (тримається протягом декількох хвилин).
  •  Варніш лак універсальний. Даний засіб активно використовують у терапевтичній стоматології. За його допомогою досягається тісний і надійний зв'язок між реставрацією та дентином. Він повністю усуває вплив фізичних і термічних факторів на тверді тканини зуба.
  •  Хімічні композити. Матеріал «Прайм Дент» - справжній хіт компанії, виконаний на основі неорганічного наповнювача. Це композит хімічного затвердіння, який використовується під час реставраційних робіт порожнин різних класів.

Оплата і доставка товарів «Prime Dental»

Вироби американського бренду «Прайм Дентал» користуються популярністю в українських лікарів-стоматологів завдяки конкурентоспроможним цінам і бездоганній якості. На нашому сайті Ви можете замовити й оплатити їх найбільш зручним способом. Передбачені наступні способи оплати товару: післяплатою, готівкою кур'єру, через термінал Приватбанку, через Приват24.

Доставка товарів «Prime Dental» здійснюється в різні міста України: Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Кам'янське, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та багато інших. Для доставки ми вибрали одну з найбільш надійних транспортних компаній - «Нову Пошту». За її допомогою товар доставляють максимально швидко, без затримок. По Харкову продукцію доставляє кур'єр (при замовленні до 12:00 - товар доставлять в день замовлення).