Neo Dental

Neo Dental

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Neo Dental

Компанія «Neo Dental» існує на ринку вже багато років, встигла зарекомендувати себе як надійний постачальник якісних товарів для стоматологічної галузі. Країна виробник: Німеччина. Основна діяльність компанії - виробництво та реалізація допоміжних матеріалів. Їх виготовляють у власній лабораторії. Отримані засоби повністю відповідають міжнародним стандартам якості.

Завдяки вузькій спрямованості весь потенціал фірми зосереджений на розробці високоякісних надійних матеріалів. Продукція бренду «Neo Dental» широко застосовується в Європі, Україна - не виняток. Підвищений попит пов'язаний не тільки з високою якістю матеріалів, що випускаються, але й лояльною ціновою політикою компанії. Згідно з останніми даними оборот компанії складає більш ніж 500 000 одиниць продукції на рік.

Асортимент продукції «Neo Dental»

Компанія «Нео Дентал» випускає безліч якісних продуктів для терапевтичної стоматології. Особливим попитом у споживачів користується спрей заморозка. Його склад не містить шкідливих і токсичних речовин. Він забезпечує швидке охолодження до -50ОС.

Спрей заморозку використовують у терапевтичній стоматології з метою діагностики карієсу (холодові проби). Пульпа моляра захищена від температурних подразників емаллю та дентином. Однак у результаті запального процесу в пульпі моляра різко звужуються межі чутливості до болю як до холоду, так і до тепла. Впливаючи на нього за допомогою температури нижче 35ОС, пацієнт відчуває болючі відчуття. Щоб спрей виробництва «Neo Dental» було зручніше наносити, його оснастили спеціальною трубкою.

Щоб дослідити фронтальну групу зубів, спрей наносять на різальний край. Для визначення вітальності жувального моляра спрей наносять на медіально-вестибулярний бугор. Перед вторинним використанням необхідно зробити невелику перерву. Спрей реалізують у зручних балонах об'ємом 200 мл.

Оплата і доставка продукції «Neo Dental»

Продукцію німецького бренду можна зустріти в багатьох провідних стоматологічних клініках України. На нашому сайті є можливість замовити її з доставкою, яку здійснює перевірена служба «Нова Пошта» по всій території України. Під час купівлі товару магазин надає Декларацію про відповідність та інші важливі документи. По Харкову товар доставляє кур'єр (якщо замовлення було оформлено до 12:00, то в другій половині цього ж дня). Передбачені різні способи оплати: через термінал ПриватБанку (комісія дорівнює 0,5%), післяплатою (якщо була доставка «Новою Поштою»), через Приват24 (комісія дорівнює 50 копійкам), готівковими коштами (якщо була доставка кур'єром).