Directa

Directa

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Directa

Компанія «Directa» з середини минулого століття займається виробництвом і реалізацією стоматологічного інструментарію високої якості. Країна виробник: Швеція. Продукцію бренду «Directa» розробляє команда висококваліфікованих шведських і міжнародних фахівців у галузі стоматології. Основне завдання компанії - полегшити працю лікарів-стоматологів.

У даний час продукція бренду представлена в більш ніж 85 країнах по всьому світу. Її представляють на більшості міжнародних великих стоматологічних виставок. Представники й партнери компанії «Directa» є в Африці, Азії, Європі та Північній Америці.

Асортимент продукції «Directa»

Асортимент компанії постійно розширюється, фахівці регулярно розробляють нові, поліпшені продукти. Серед найбільш поширених позицій бренду «Діректа» відзначають:

  • інструменти «LUXATOR»;
  • патчі для видалення слини «DryDent»;
  • полірувальну пасту «ProphyPaste»;
  • матриці «FenderWedge» і «FenderMate»;
  • системи зберігання інструментів «PractiPal».

Особливим попитом у споживачів користуються люксатори. Вони є унікальними інструментами, що допомагають лікарям під час здійснення хірургічних маніпуляцій. Завдяки особливому способу заточування робочих частин імовірність нанесення травми пацієнту зведена до мінімуму, також він не відчуває дискомфорту. Для виготовлення інструментарію застосовують високоякісну сталь й автоклавуємий пластик. Люксатори випускають в індивідуальних захисних упаковках.

Виличні патчі були розроблені компанією всього кілька років тому, але вже встигли отримати визнання у фахівців. Їх поміщають за вилиці з метою оптимального вбирання небажаної вологи. Через добрі всмоктувальні властивості вдається домогтися сухого середовища ротової порожнини під час проведення стоматологічних маніпуляцій. Патчі дозволяють уникнути дискомфортних відчуттів від використання слиновідсмоктувача.

Полірувальна паста - ще одна поширена позиція компанії. Вона дозволяє отримати гідний результат очищення, істотно скорочуючи час обробки. Крім того її застосовують з метою усунення плям і проведення остаточного полірування. Паста сприяє профілактиці карієсу.

Оплата і доставка продукції «Directa»

Продукція шведського бренду відома в багатьох європейських країнах, Україна - не виняток. На нашому сайті можна замовити її з доставкою по всій території України, зокрема, в Київ, Дніпро, Кропивницький і Тернопіль. Доставка здійснюється перевіреною службою «Нова Пошта». По Харкову продукцію доставляє кур'єрська служба (якщо замовлення було оформлено до обіду, його доставлять о другій половині дня). Передбачено кілька способів оплати: через термінал ПриватБанку (з комісією 0,5%), через Приват24 (з комісією 50 копійок), готівкою (при доставці кур'єром), післяплатою (при доставці «Новою Поштою»).