Carestream

Carestream

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Carestream: про компанію

«Carestream» - американська компанія (колишній медичний підрозділ Kodak Health), яка існує на ринку з 2007 року, але вже встигла стати однією з провідних у галузі виробництва стоматологічних товарів. Компанія спеціалізується на реалізації високоякісних товарів для візуалізації, які допомагають переглядати, обробляти, зберігати й надсилати фотографії не тільки зубів, але й частини щелепи.

Інноваційні розробки підприємства в галузі стоматології дозволяють досягти успіху й допомогти поліпшити життя людей в усьому світі. У даний час «Carestream» має більш ніж 500 патентів на медичну візуалізацію, її продукція поставляється в понад 130 країн. Центральний офіс компанії розташований у США, штат Нью-Йорк, Рочестер, де працюють понад 7000 висококваліфікованих фахівців.

Асортимент продукції «Carestream»

Американська фірма «Карестрім» спеціалізується на виробництві сучасних діагностичних устаткувань (дентальних томографів та інших). Вони дають можливість визначити положення, розміри, форму й будову всіх елементів зубощелепної системи. Продукція виконана відповідно до всіх сучасних вимог європейських і американських стандартів. Обладнання не надає великої дози опромінення на людину, тому не шкодить її організму. Хітом фірми «Карестрім» є плівка для дентальної рентгенографії, що відрізняється оптимальною швидкістю експозиції та контрастності. Крім неї в асортименті компанії є:

  • Рентгенівське обладнання. Апарати оснащені цифровими дистанційними пультами управління, мають систему стабілізації напруги на генераторі, дозволяють отримати якісні знімки.
  • Інтраоральні радіовізіографи. Для зручності пацієнтів вони оснащені закругленими кутами, завдяки кріпленню кабеля до задньої частини датчика забезпечується точне позиціонування.
  • Лазерні камери. Вони забезпечують якісну обробку та друк зображень, зроблених на різному медико-діагностичному обладнанні. Апаратура підтримує роботу з різними форматами плівок.
  • Проявні машини. Вони являють собою компактні апарати для обробки рулонних і листових плівок.
  • Інтраоральні сканери. Дане обладнання забезпечує швидке й надійне сканування.
  • Панорамні рентгени й томографи. Прилади прості в експлуатації й установці, забезпечують найкращу якість зображень.

Компанія «Carestream» є кращою у своїй справі. Усі провідні стоматологічні клініки давно оцінили обладнання компанії й стали її постійними клієнтами.

Оплата і доставка продукції «Carestream»

На нашому сайті Ви можете замовити матеріали для рентгенодіагностики бренду «Carestream» з доставкою в будь-яке місто України. По Харкову товар доставляє кур'єр, а по території України - «Нова Пошта». Оплатити товар можна, як готівковим, так і безготівковим розрахунком. При отриманні товару неналежної якості - передбачено його повернення або обмін.