Arde Fill LC (Арде Філ LC) 15 г + 8 г

 
 Ціна є актуальною
  • Модель
  • ARD000020
1049.80 грн.
Повідомте мені, коли в наявності
ОПИС

Arde Fill LC (Арде Філ LC) - це світлотверднучий двокомпонентний склоіономерний пломбувальний матеріал

Опис:

  • Arde Fill LC - це світлотверднучий двокомпонентний склоіономерний пломбувальний матеріал. Добре полірується і не липне до інструментів. Світлове ініціювання Arde Fill LC дозволяє лікарю проводити моделювання стільки, скільки це необхідно в кожному клінічному випадку.

Змішування:

  • Струсіть флакон з порошком перед використанням. На одну мірну ложку порошку доводиться одна велика крапля рідини (переверніть пляшечку і стежте, щоб рідина виходила без бульбашок повітря). Спочатку замішайте половину порошку, потім, рівномірно замішуючи, і весь інший порошок до отримання необхідної консистенції.

Застосування:

  • Підготуйте порожнину, ретельно її очистите і просушіть. Перед внесенням матеріалу, помістіть необхідну кількість його на змішує блокнот. Щоб уникнути ранньої полімеризації, уникайте попадання денного світла або освітлення на матеріал. Вносьте матеріал шарами, товщиною 1 мм. Кожен шар полімеризується окремо. Швидка реакція полімеризації проходить під дією світла фотополімеризаційні лампи. Джерело світла слід розміщувати настільки близько до матеріалу, наскільки це можливо За допомогою цього досягається достатня міцність матеріалу на початковому етапі затвердіння. Одночасно з цим, змішування порошку з рідиною дає початок повільної хімічної реакції полімеризації, типовою для стеклоїономери, під час якої стеклоїономерниє матриця з'єднується з полімерної. Светоотверждаємиє мінімум 40 секунд. Слідкуйте за тим, щоб не пересушити поверхню Arde Fill LC під час твердіння. Це веде до погіршення його властивостей, а також може викликати післяопераційну чутливість. Потім, приберіть зайвий матеріал з емалі за допомогою обертових інструментів. Отверждение відбувається без утворення мікротріщин. Матеріал має підвищену силу зчеплення з тканинами зуба. Побічні ефекти Побічних ефектів від використання матеріалу не спостерігається. Якщо ж Ви, все-таки, відчуваєте небажані ефекти від матеріалу (навіть в разі сумніву), будь ласка, повідомте про це виробнику. Протипоказання Токсикологічний ризик мінімальний. Деякі пацієнти можуть відчувати гіперчутливість до компонентів матеріалу. Якщо ж пацієнт, все-таки, постраждав від невідомої реакції матеріалу або якщо спостерігаються будь-які небажані ефекти, будь ласка, повідомте про це виробнику.

Зберігання:

  • Зберігайте при температурі не вище 24 гр Цельсія. При правильному зберіганні матеріал зберігає свої якості аж до дати кінця терміну придатності (2 роки з дати виробництва, 6 місяців після відкриття).

Склад:

  • Рідина: поліакрилова кислота, вода, метакрилат
  • Порошок: кальцій-алюміній-фторосілікат, барієве скло.

Комплектація:

  • Порошок 15 г
  • Рідина 8 мл

Відгуки

Покупці, які купили цей товар, також придбали