Alpha-Beta

Alpha-Beta

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1219.40 грн.
 
(0)
465.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Alpha-Beta

Успішне терапевтичне лікування зуба - гарантія відсутності необхідності хірургічного втручання. В даний час технології знаходяться в постійному розвитку, з’являються вдосконалені методики, які дозволяють якісно вирішити різні проблеми, які раніше вирішувалися тільки оперативним шляхом.

Підприємство Alpha-Beta вважається одним з лідерів, який виробляє стоматологічні матеріали високої якості. Країна-виробник - США. Фірма існує на ринку вже багато років, і за цей час встигла проявити себе як надійний постачальник стоматологічних товарів високої якості. Її продукція відома і користується попитом більше ніж у 80 країнах світу. Річний оборот виробника становить понад 600 000 одиниць. Багато професійних стоматологів користуються композитами бренду «Alpha-Beta».

Асортимент «Alpha-Beta»

Alpha-Beta спеціалізується на виробництві та постачанні матеріалів для терапевтичної та ендодонтичної стоматології. До них відносяться: пломбувальні матеріали для обтурації кореневих каналів. Компанія не стоїть на місці і постійно розробляє поліпшені версії вироблених позицій.

Особливим попитом користується препарат "Dexodent" - призначений для обтурації кореневих каналів, до складу якого входить – гідрокортизон, що має антисептичну дію, не робить подразнювальної дії на періапікальні тканини зуба. Його перевагами порівняно з іншими аналогічними препаратами є протизапальна дія і відсутність артричної реакції.

Незважаючи на високу якість товару, цінова політика компанії дуже лояльна, що робить її продукцію ще більш привабливою в очах споживача. Це вигідна і якісна альтернатива більшості європейських аналогів, яку високо оцінили лікарі-стоматологи в різних країнах світу.

Оплата і доставка продукції «Alpha-Beta»

Продукція американського бренду «Alpha-Beta» останнім часом знайшла широке застосування в провідних стоматологічних клініках. На нашому сайті ви можете замовити і придбати пломбувальний матеріал даного бренду в онлайн-режимі. Доставка по місту Харків здійснюється за допомогою кур’єрської служби. В інші міста України - Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Івано-Франківськ і т.д. за допомогою надійної транспортної фірми «Нова Пошта». Вона перевірена часом, тому товар завжди приходить в максимально короткий термін і без пошкоджень. Наша компанія пропонує вигідні умови поставки: при загальній сумі замовлення від 2000 до 10 000 грн. - відправка товару за рахунок продавця, а при загальній сумі замовлення понад 10 000 грн. крім доставки товару продавець сплачує післяплату.