Універсальна скловолоконна насадка BA01

 
 Ціна є актуальною
  • Модель
  • WDP001931
  • Алмазне покриття насадки на скалер
  • Подача води в насадці на скалер
96.20 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Універсальна скловолоконна насадка

Призначення:

  • Універсальна скловолоконна насадка для використання в профілактичній, терапевтичної та ортопедичної стоматології. Застосовується з ультразвуковими і звуковими (соник) скалером через спеціальну насадку, призначену для кріплення турбінних борів (1,6 мм) - E8, ED8, ES8. Складається з поздовжньо орієнтованого скловолокна в масиві композитної смоли з металевим хвостовиком.

Особливості:

  • Розмір скловолокна і міцності смоли підібрані таким чином, що при зіткненні з більш м'яким субстратом (зубний наліт, м'які і тверді зубні відкладення, деструктивна емаль зуба) - відбувається його видалення. При зіткненні насадки з більш твердим субстратом (метал, функціоналом емаль зуба, скло) - відбувається руйнування (стирання) власне насадки в місці контакту. При цьому поверхневі ушкодження міцнішого субстрату не визначаються. Область застосування: - профілактика. В першу чергу очищення ортопедичних конструкцій на імплантатах. Також - зняття зубного нальоту і м'яких зубних оотложеній або невеликої кількості твердих зубних відкладень на етапі остаточної обробки зуба.

Галузь застосування:

Терапія - Для обробки препарированной порожнини зуба в масиві дентину і емалі з метою видалення деструктивної (колотої, безпрізматіческой) емалі. При роботі насадки по розм'якшення дентину відбувається чітка візуалізація його (розпушення), що дозволяє провести видалення такого дентину спеціалізованим інструментом. За суб'єктивну думку - інформативність вище, ніж при використанні маркерів карієсу за рахунок того, що фарбування тканин зуба маркером часто може бути витлумачено неправильно. На ендодонтічеськом прийомі насадка може використовуватися для атравматичного очищення вмісту порожнини зуба з метою найбільш точної візуалізації карти дна порожнини.

Ортопедія - Для проведення фінішної обробки отпрепарированной кукси, обробки уступу.

У реставраційної стоматолоігіі насадка ВА-01 використовується ще і на етапі фінішної обробки готової реставрації - для обробки зони переходу емаль-композит. При цьому відбувається якісне зняття надлишків композитного матеріалу без травмування повнрхності емалі, як це часто відбувається при роботі з обертовим алмазним або твердосплавним
інструментом.

Відгуки

Покупці, які купили цей товар, також придбали