Medex

Medex

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Medex

Компанія «Medex» спеціалізується на виробництві матеріалів для рентгенодіагностики. Країна виробник - Франція. Фірма давно існує на ринку і встигла зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісної продукції. Вона має власні дослідницькі центри і лабораторії, що дозволяє постійно модернізувати і покращувати свою продукцію.

Французька компанія «Медекс» поставляє товар не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок. Вся продукція сертифікована, повністю відповідає європейським стандартам якості. На сьогодні продукція фірми «Medex» відома більш ніж в 90 країнах світу. Річний обсяг становить понад 700 000 одиниць. З кожним роком ця цифра значно зростає.

Асортимент продукції «Medex»

Основний напрямок стоматологічного підрозділу компанії - виробництво дентальної рентгенівської плівки, яка самопроявлюється (SD-SPEEDX). З її допомогою можна отримати рентгенівські знімки високої контрастності і чіткості. Вони були розроблені з можливістю швидкого проявлення (без допомоги затемнених кімнат, проявних машин та інших допоміжних пристроїв). Рентгенівські плівки характеризується ергономічною формою, що забезпечує зручний доступ до всіх зон і проекцій ротової порожнини.

Плівка SD-SPEEDX виготовлена зі спеціалізованого пластика, тому не викликає алергічних реакцій. Легко згинається, не подразнює слизову порожнини рота, пацієнт не відчуває дискомфорту під час процедури. Особливу популярність плівки отримали завдяки високій чутливості, тривалого терміну придатності, короткому часу експозиції і високій швидкості обробки при різних видах освітлення.

Французькі дентальні плівки в процесі виробництва піддаються захисній гігієнічній обробці. З метою гігієни і безпеки їх обробляють спеціальним розчином для дезінфекції. Для того щоб уникнути будь-якої можливості зараження під час експлуатації матеріалу, виробник радить відкривати упаковку безпосередньо перед рентгенологічним дослідженням. Саме тому кожна плівка має індивідуальну стерильну упаковку.

Оплата і доставка продукції «Medex»

Дентальная рентгенівська плівка, яка самопроявлюється SD-SPEEDX поєднує в собі простоту застосування і відмінну якість діагностики. На Україні ця продукція активно застосовується в провідних стоматологічних клініках останнє десятиліття. Ви можете придбати французьку рентгенівську плівку SD-SPEEDX за привабливою ціною. Передбачена доставка в усі міста України: Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв та інші. Для зручності покупця пропонується декілька способів оплати: через термінал ПриватБанку, через Приват24, готівкою кур'єру або післяплатою. У разі, якщо будуть доставлені товари неналежної якості, покупець має право обміняти або повернути їх протягом 14 календарних днів.