Блок Celtra Press MO силікат літію з компонентом цирконію 1 шт

 
 Ціна є актуальною
  • Модель
  • CEL000240_0
Виберіть необхідну характеристику
0.00 грн.
ОПИС

Celtra Press MO (блок із силікатом літію та посиленим вмістом оксиду цирконію Целтру Прес)

Опис:

Celtra Press від Dentsply Sirona (Degudent GmBH, Німеччина) – склокераміка посилена діоксидом цирконію, з вбудованою високою напівпрозорістю та опалесценцією. Підходить для виготовлення високоестетичних цільнокерамічних реставрацій.

Міцність заготовок Celtra Press перевищує 500MPa за класичним триточковим тестом на міцність з вигин. Завдяки запатентованій формулі матеріалу з додаванням 10% циркону (Zi) у матрицю структури матеріалу досягаються вражаючі для прес-кераміки результати міцності та надійності реставрації. Унікальна формула матеріалу Целтра надає велику плинність матеріалу при пресуванні каркаса, що забезпечує точне пропресування всіх особливостей моделювання і дозволяє пресувати мостоподібні каркаси одним литником. Каркаси з Celtra Press мають більш природні кольори, ніж у класична пресована склокераміка, і дозволяє більш точно потрапляти в зубний ряд не побоюючись зміни кольору реставрації в роті у пацієнта. "Вбудована" опалесценція матеріалу створює естесні ефекти кольорового переливу та відображення світла вже "в каркасі", що дозволяє рідше вдаватися до техніки повного облицювання та підвищує надійність конструкції.

Заготовки Celtra Press MO мають середню напівопаковість і можуть застосовуватися для широкого спектру реставрацій:

  • Вкладки
  • Накладки
  • Коронки на фронтальні та бічні зуби
  • Мости з 3 одиниць у передній ділянці зубного ряду
  • Мости з 3 одиниць на ділянці від премоляра до другого премоляра як крайній опорний зуб
  • Коронки, шинна коронка або 3-х одиничні мости до другого премоляра з опорою на абатмент імплантату

Для створення максимально високоестетичних реставрацій рекомендується використовувати Celtra Press MO (Целтра Прес MО) для заготівлі разом з облицювальною керамікою Celtra Ceram, барвниками та глазурами Dentsply Sirona Universal Stain&Glaze. Заготівлі Celtra Press MO мають середній рівень напівопаковості, що дозволяє їх використовувати для маскування дисколориту кукси зуба та формування необхідного кольору реставрації для вбудовування її в зубний ряд, через що рекомендується використання техніки облицювання каркасу рестарації з техніки Cut-back та підфарбовування барвниками. Доступні в 2 кольорах та 2 форматах: MO1, MO2 по 3г та 6г.

Комплектація:

  • Блок 1 шт (3 г)

Відгуки

Покупці, які купили цей товар, також придбали