Amident

Amident

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Amident

Зняття зубного нальоту і видалення зубного каменю методом Air Flow - популярна процедура у стоматологічних клініках. Її проводять за великого зубного нальоту, перед ортодонтичним лікуванням, установкою протезів чи імплантів, у межах комплексного вибілювання зубів і в багатьох інших випадках. Метод ефективний, але щоб його використання обходилося без побічних ефектів, важливо використовувати спеціальну соду високої якості. Є кілька компаній, які виробляють стоматологічну соду, і серед них найбільш відома польська компанія «Amident» (Амідент).

Про компанію

«Amident» - польський виробник, що спеціалізується на виробництві соди для апаратів Air Flow. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, з дотриманням найсуворіших стандартів. Тому сода Monoflow, що випускається компанією «Амідент», повністю відповідає вимогам, які пред'являються до такого типу абразиву.

Особливістю Monoflow є форма частинок - вона кругла, що дозволяє уникнути пошкодження емалі. Тому гігієнічне очищення з содою Monoflow є більш безпечним, комфортним для пацієнта.

Особливості соди Monoflow

Порошок використовується для:

  • видалення м'якого нальоту з поверхні зубів і з зубоясенних карманів;
  • для очищення фісур, обробки оголених коренів;
  • для усунення нальоту курця;
  • для м'якого вибілювання емалі.

Завдяки формі частинок сода не призводить до гіперестезії зубів, не травмує емаль, тому після очищення не виникає стандартних проблем із посиленим утворенням нальоту. Сода як абразив повністю безпечна для зубів. Після чищення Ви отримуєте ідеально гладку, чисту поверхню без бактерій, що підвищує ефективність подальшого лікування або вибілювання.

Виробник випускає широкий асортимент соди з різними смаками (усього 7 смаків), а також соду нейтральну без ароматизатора і лідокаїну.

Amident випускає порошок з трьома типами абразиву:

  1. ТОР. Розмір частинок становить 60μm. Високий рівень абразивності забезпечує максимальне очищення поверхні зубів. Сода з таким ступенем абразивності може використовуватися щодня для профілактики або для видалення сильних забруднень.
  2. SOFT. Розмір частинок становить 40μm. Менший розмір часток забезпечує більш дбайливе чищення, тому такий порошок рекомендується для пацієнтів із підвищеною чутливістю зубів.
  3. PERIO. Розмір частинок - 20μm. Забезпечує максимально комфортне і дбайливе чищення, тому може використовуватися часто, без ризику пошкодження емалі. Ефективний при очищенні зубоясенних карманів. Також підходить для очищення за наявності у пацієнта імплантів, ортодонтичного апарату.

Компанія «Amident» випускає відносно невеликий асортимент стоматологічних товарів, але вузька спеціалізація забезпечує найвищу їх якість. Содою від цього виробника користуються стоматологи не тільки в українських, але й європейських клініках. Продукція «Amident» затребувана і в країнах СНД.

Сода Monoflow - оптимальний вибір, якщо ви шукаєте високу якість, різноманітність смаків і прийнятну вартість стоматологічних матеріалів. З нею Ви забезпечите свій кабінет всім необхідним для якісного стоматологічного чищення зубів.

Завдяки кільком рівням абразивності, Ви легко підберете порошок для видалення складних забруднень або очищення чутливих зубів. Робота з содою Monoflow не має особливостей, порошок підходить для всіх моделей апаратів. Економна витрата і висока ефективність, дбайливе очищення емалі - це Monoflow.