Фрези з дуже великою хрестоподібною нарізкою

 
 

Фрези стоматологічні твердосплавні з дуже великою хрестоподібною нарізкою

Чим проводиться обробка матеріалів (шліфування та полірування)

Під час полірування будь-якої поверхні, будь то метал (усі його різновиди та сплави), скло, кераміка, дерево, пластмаса, акрил, термопластичні матеріали, будь-якому фахівцю для доведення до кінцевого вигляду виробу потрібно спеціалізоване обладнання та інструменти.

Інтернет магазин «DLX» пропонує цілий комплекс необхідних витратних матеріалів для фахівців у сферах виготовлення ортопедичних стоматологічних конструкцій і проведення апаратного манікюру.

 На нашому інтернет-майданчику як зубний технік, так і майстер нігтьового сервісу знайде для себе робочий інструмент для обробки поверхонь. Враховуючи те, що різноманітність застосовуваних матеріалів перетинаються в цих видах діяльності, відповідно інструменти для роботи з ними схожі.

 Галузь застосування мікромотора і фрезера

Обладнання, за допомогою якого здійснюється полірування має назву - мікромотор. Стосовно сфери зуботехнічної лабораторії даний вид апаратів називається - портативна зуботехнічна машина, а для проведення гігієнічного манікюру - фрезер. Це найнеобхідніший пристрій, який приводить у дію обертові насадки. У зуботехнічній лабораторії даний інструмент має назву - фреза твердосплавна, а в нігтьовому сервісі - твердосплавна насадка на фрезер.

 Принцип роботи фрези

Принцип роботи твердосплавної фрези заснований на досягненні ріжучої здатності під час її обертання. Швидкість обробки поверхні залежить від швидкості обертання насадки і може досягати до 45 000 обертів у хвилину. Для досягнення багаторівневої обробки поверхні, фрези діляться за ступенем абразивності і глибини обробки.

 Для цього на її робочій частині є нарізки і від їх глибини залежить глибина і інтенсивність врізання.

 Застосування твердосплавних фрез з великою хрестоподібною нарізкою

Фрези з хрестоподібною нарізкою мають дуже великі і глибокі грані, що дозволяє їм шліфувати найміцніші матеріали, при цьому дуже довго не втрачати своїх властивостей. Даний вид насадок має на хвостовику насічку чорного кольору - що і говорить про їх агресивну полірувальну здатність.

 1.Зубні техніки застосовують їх для:

  • Обробки моделей, виготовлених із супергіпса і вогнетривкої маси.

 2. Майстри манікюру для проведення апаратного манікюру з метою:

  • Обробки тріщин на п'ятах;
  • Видалення натоптишів на поверхні стопи;
  • Для корекції форми і довжини нігтя;
  • Для випилювання відшарувань і зняття акрилового та гелевого штучного покриття.

 Купити фрези з дуже великою хрестоподібною нарізкою

Купити фрези з дуже великою хрестоподібною нарізкою Ви можете на сайті «DLX» як оптом, так і в роздріб.

Замовити їх можна на сайті або зателефонувавши по телефону. Ціна на фрези у нас найнижча, так як «DLX» є офіційним дилером продукції заводів ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань» в Україні.

Оплатити замовлення можна зручним для Вас способом: на картку ПриватБанку або післяплатою при отриманні.

Доставку по місту Харкову ми здійснюємо за допомогою кур'єра, а в інші міста України за допомогою надійного перевізника - транспортної компанії «Нова пошта».