КМИЗ

КМИЗ

Фільтр 
Категорії
Галузь застосування
Хвостовик
Призначення файлових систем
Тип з'єднання
Інструменти для кореневих каналів
Ендодонтичний інструментарій
Вид наконечника
Тип фіксації бора
Освітлення
Максимальна швидкість обертання
Діаметр бора
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Бор твердосплавний ТВС 11 куля
 
(0)
93.28 грн.
Бор твердосплавний ТВС 22 фісура
 
(0)
93.28 грн.
Пульпоекстрактори короткі 30 мм, 500 шт
 
(0)
1004.04 грн.
Голки кореневі грановані 500 шт
 
(0)
621.16 грн.
Наконечник для мікромоторів кутовий НУП-30М
 
(0)
984.00 грн.
Пульпоекстрактори короткі 30 мм, 100 шт
 
(0)
200.95 грн.
Голки кореневі тонкі №1 100 шт
 
(0)
222.29 грн.
Голки кореневі грановані 100 шт
 
(0)
157.19 грн.
Каналонаповнювачі для прямого наконечника 5 шт
 
(0)
26.18 грн.
Пульпоекстрактори довгі 50 мм, 100 шт
 
(0)
234.25 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію КМІЗ

Казанський медико-інструментальний завод (КМІЗ) існує з 1931 року, він спеціалізується на розробці різного стоматологічного інструментарію. З 1932 року «КМІЗ» запустив партійне виробництво зубних борів. Вони виготовлялися на надійному німецькому обладнанні, завдяки чому відразу відзначилися високою якістю. До початку 1959 року завод став випускати стоматологічні наконечники, а кількість борів перевищила 14 млн. шт. До 1977 року виробничі площі значно розширилися, завдяки чому збільшився оборот підприємства.

Для виробництва якісних інструментів, завод придбав надійне іспанське і британське обладнання. З 2003 року «КМІЗ» займається постачанням товару не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок. Завдяки отриманню права встановлювати на продукцію знак СЕ у 2006 році, компанія вийшла на світові ринки. В даний час продукція заводу відома в 60 країнах, зокрема Німеччині, Україні, Іспанії та США. Він визнаний одним з найбільших підприємств Росії в даній сфері.

Асортимент «КМІЗ»

Казанський медико-інструментальний завод виробляє широкий асортимент товарів. Одне з його основних напрямків - виробництво борів. Вони призначені для обробки пломб, твердих тканин зуба і металевих конструкцій зубних протезів. Додатково «КМІЗ» випускає стерилізатори для борів.

У каталозі можна знайти такі види борів:

  • бор колесоподібний «пилка коронкова»;
  • бори твердосплавні кутові;
  • бори твердосплавні турбінка;
  • бори твердосплавні прямі.

Багатий вибір ендодонтичного інструментарію:

Голки кореневі, каналорозширювачі (дрільбори), каналонаповнювачі, пульпоекстрактори, напилки кореневі. Ці інструменти призначені для розширення, медикаментозної обробки та пломбування кореневих каналів зубів.

Хірургічний інструментарій:

Серед хірургічного інструменту особливим попитом користуються затискачі кровоспинні з нержавіючої сталі. Їх використовують для стискання кровоносних судин, щоб тимчасово зупинити кровотечі.

У каталозі «КМІЗ» наявні різні наконечники і мікромотори.

Найбільш поширені наконечники для зняття зубних відкладень і нальоту. Чистка здійснюється за допомогою передачі лінійних коливань. Уся продукція відповідає міжнародним стандартам ISO 9001: 2000, ISO 13485: 2003, тому користується великим попитом у лікарів-стоматологів.

 Оплата і доставка товарів «КМІЗ»

Уся продукція «КМІЗ» знайшла широке застосування у лікарів-стоматологів України. На нашому сайті її можна придбати за привабливою ціною. Передбачена можливість доставки в будь-яке місто країни за допомогою перевіреної транспортної служби «Нова Пошта». Протягом 14 днів з моменту отримання товару, покупець має право його обміняти або повернути (якщо він зберіг споживчі якості і товарний вигляд).