Stomaflex Light (Стомафлекс лайт) 130 г

 
 Ціна є актуальною
 • Модель:
 • SPF000200
157.00 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Stomaflex (Стомафлекс) – С-силіконовий відбитковий матеріал низької в'язкості.

Властивості Stomaflex Light:

 • с-силіконовий відбитковий матеріал низької в'язкості, тип 3 – light bodied (класифікація згідно ISO 4823). Завдяки гідрофільним властивостям, матеріал покращує відтворення підясневих областей і підвищує якість виготовлення гіпсової моделі.

Призначення (показання до застосування):

 • матеріал для коригуючого шару за двошаровою методикою ("putty-wash") у поєднанні з Stomaflex® Putty;
 • для отримання функціональних відбитків із беззубих щелеп в індивідуальній відбитковій ложці.

Протипоказання:

 • не застосовувати препарат за наявності в пацієнта підвищеної чутливості до деяких компонентів матеріалу.

Інструкції із застосування:

 1. Видавити необхідну кількість силіконової пасти з тюбика на платівку для змішування і додати смужку пасти каталізатора приблизно такої ж довжини. Ретельно перемішати обидві пасти штапель до отримання однорідного забарвлення (максимально 30 секунд).
 2. Видавити необхідну кількість силіконової пасти з тюбика на платівку для змішування і додати відповідну кількість рідкого каталізатора (у розрахунку 2 краплі на 1 см. пасти). Перемішати обидві пасти, розтерти широким шпателем до отримання однорідної маси (максимально 30 секунд).

Stomaflex Light:

 • у разі виготовлення відбитків за двошаровою двоетапною методикою, замішана маса накладається на підготовлену відбиткову ложку (ретельно висушену й очищену від слини, з вирізаними міжзубними проміжками і відвідними канальцами) і вводиться в рот пацієнта не пізніше 1.5 хвилин від початку замішування. Відбиток фіксується коротким сильним натисканням (максимум 10 секунд), після чого фіксувати без тиску мінімум 3.5 хвилини. У разі необхідності відбиткову масу можна вкласти в область зубоясеневої борозенки аплікаційної канюлі, після чого виготовити відбиток стандартним способом.

Примітка:

 • після виведення відбитка з рота ретельно усунути надлишки відбиткової маси з міжзубних проміжків і з зубоясеневої борозенки.

Виготовлення відбитків:

 1. Для досягнення оптимальної адгезії між основним шаром і коригуючим необхідно ретельно очистити та висушити попередній відбиток. Надлишки слини можуть викликати розшарування.
 2. Для дезінфекції відбитка використовувати звичайний дезінфікуючий розчин (наприклад, Jodisol®, розбавлений з водою у співвідношенні 1:10).
 3. Відбиток зберігати в сухому місці за звичайної температури приміщення до 25 °С.
 4. Максимальний час для виготовлення моделі не встановлено, проте рекомендується відлити модель протягом 4 годин з моменту його виведення з рота.

Умови зберігання:

 • у сухому та темному приміщенні за температури 5-25 °С, у щільно закритій упаковці;
 • термін придатності Stomaflex Light: 2 роки.

Комплектація:

 • упаковка – 130 г.
Покупці, які купили цей товар, також придбали