Допоміжне терапевтичне обладнання

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
750.00 грн.
 
(0)
450.04 грн.
 
(0)
128.00 грн.
 
(0)
630.68 грн.
 
(0)
60.22 грн.
 
(0)
435.30 грн.
 
(0)
456.36 грн.
 
(0)
420.45 грн.
 
(0)
497.56 грн.
 
(0)
354.56 грн.
 
(0)
1564.56 грн.
 
(0)
55000.00 грн.
 
(0)
0.00 грн.
 
(0)
315.00 грн.
 
(0)
1490.60 грн.
 
(0)
1600.00 грн.
 
(0)
1600.00 грн.
 
(0)
19500.00 грн.
 
(0)
1200.09 грн.
 
(0)
2025.15 грн.
 
(0)
1490.60 грн.
 
(0)
1200.09 грн.
 
(0)
356.01 грн.
 
(0)
1210.65 грн.
 
(0)
60.22 грн.
 
(0)
534.56 грн.
 
(0)
852.52 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Допоміжне стоматологічне терапевтичне обладнання

Допоміжне обладнання - прилади, що полегшують стоматологу виконання діагностичних та лікувальних процедур.

Не варто заощаджувати на покупці обладнання для стоматологічного кабінету. Саме від якості технічного оснащення залежить якість роботи клініки, а отже, і її репутація.

Асортимент продукції

У каталозі представлено велику різноманітність допоміжного терапевтичного обладнання. Можна знайти:

 1. Диспенсери для вати. Ці ємності ідеально підходять для збереження чистоти вати. Вони можуть бути виконані із пластику або металу. Мають пружинний механізм утримування матеріалу. Диспенсери характеризуються високою місткістю, добре контролюють кількість вати (за рахунок прозорих стінок).
 2. Світловоди для фотополімерної лампи. Вони є змінною частиною, що комплектує, можуть бути виконані з пластмаси або позолоченого металу. Застосовуються на етапі полімеризації світлозатверджуваного стоматологічного матеріалу.
 3. Ендо-аспіратори. Вони необхідні для промивання та сушіння кореневих каналів, усунення з них іригаційних розчинів. Завдяки ендоаспіраторам робота прискорюється в кілька разів, не потрібно використовувати паперові штифти. Ультратонкий аплікатор дозволяє проводити маніпуляції навіть у склерозованих кореневих каналах.
 4. Насоси дозатори для антисептичних розчинів. Їх виготовляють із якісної пластмаси, надягають на флакони з антисептиками (застосування зручне, за допомогою натискання).
 5. Наконечники. З їхньою допомогою вдається надійно знімати зубні відкладення, зводити до мінімуму ймовірність пошкодження зубної емалі (завдяки зменшенню амплітуди коливань). Наконечники працюють дуже тихо.
 6. Перехідники для наконечників турбін (з M4 на B2).
 7. Підставки до фотополімерних ламп LED B. Виступають у ролі станції для її заряджання. Для виготовлення використовують високоміцний пластик.
 8. Диспенсери для аплікаторів. Аплікатори широко поширені в стоматології, економічні у використанні, відрізняються відмінними абсорбуючими властивостями. Для їх зберігання створено спеціальні диспенсери: видають аплікатори за допомогою натискання кнопки.
 9. Підсвічування для визначення відтінку зуба. Під час реставрації дуже важливо отримати відповідний відтінок. Завдяки природному світлу, що забезпечує підсвічування, вдасться уникнути можливих помилок під час підбору кольору композиту чи кераміки. Гарантовано тривалий термін служби.
 10. Пістолети содоструминні. З їхньою допомогою вдається усунути зубний наліт і провести полірування поверхні емалі за допомогою методу содоструминної обробки.
 11. Амальгаматор - цей пристрій є одним з видів змішувачів, керований мікропроцесором, забезпечує однорідне змішування двох компонентів пломбувального матеріалу (амальгами). Простий в експлуатації та очищенні. Доступне для користувачів програмне забезпечення.
 12. Дзеркало самоочищається - Дане обладнання забезпечує стабільну видимість робочого поля в процесі проведення лікувальних маніпуляцій, оскільки має функцію самоочищення.
 13. Пульптестер - цей вид допоміжного обладнання є діагностичним, так як принцип роботи заснований на вплив на тверді тканини зуба мікрострумів, що випромінюються пристроєм, і оцінити результат шляхом постановки діагнозу.


Переваги придбання допоміжного обладнання в інтернет-магазині «DLX»

Купити амальгаматор, індикатор карієсу, підсвічування для визначення кольору зуба в Україні дешево оптом та в роздріб пропонує інтернет-магазин «DLX». Також у нас ви зможете купити дзеркало, що самоочищається, та інше допоміжне обладнання, яке в широкому асортименті представлене в нашому каталозі. Подивитися актуальні ціни можна у прайсі.

Все обладнання відповідає європейським стандартам якості та характеризується відмінними експлуатаційними якостями. З нашою допомогою ви обладнаєте клініку відповідно до «останнього слова техніки». Серед представленого в каталозі асортименту ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант, орієнтуючись на фото та опис. За потреби уточнити інформацію ви зможете у наших менеджерів.

Для замовлення стоматологічних матеріалів та обладнання можна звернутись до нашого сайту dlx.ua. Він користується великим попитом, завдяки широкому асортименту та лояльній ціновій політиці (за рахунок тісної співпраці з фірмами-виробниками). У каталозі представлені позиції для:

 • терапії;
 • хірургії;
 • ортопедії;
 • ортодонтії;
 • зуботехнічної лабораторії;
 • дезінфекції та стерилізації.

Щоб зробити замовлення достатньо залишити заявку на сайті. З будь-яких питань можна зв'язатися з менеджерами «DLX» за вказаними телефонами.