Стоматологічні матеріали

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
 
(0)
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Матеріали для стоматології

«DLX» є інтернет-магазином стоматологічних матеріалів з асортиментом понад 10 000 найменувань. Ми постаралися згрупувати для кожного споживача (будь-то фахівець у сфері клінічної стоматології, менеджер із закупівель, торговельний агент, пацієнт) весь спектр матеріалів для стоматології відповідно до їх призначення і застосування.

На Ваш вибір представлені матеріали з широким ціновим діапазоном. Вибрати необхідний товар за важливими для Вас критеріями допоможуть фільтри ціни: від низької ціни до високої. Купити стоматматеріали за вигідною ціною допоможуть наші менеджери-консультанти, з їх допомогою можна визначитися з вибором, отримати консультацію щодо потрібної позиції, оформити замовлення і оплатити його зручним способом.

Продаж стоматологічних матеріалів здійснюється як оптом, так і в роздріб, а оплата як готівковим, так і безготівковим платежем.

Стоматологічні матеріали за застосуванням поділяються на терапевтичні, хірургічні, ортопедичні, ортодонтичні та зуботехнічні.

Терапевтичні стоматологічні матеріали

До терапевтичних стоматологічних матеріалів належать:

 • Лікувальні матеріали, що застосовуються для лікування захворювань твердих тканин зуба. Основними постачальниками лікувальних матеріалів, що застосовуються у стоматології, є заводи виробники з Росії («ВладМива»), Польщі («Cerkamed»), України («Латус»), стоматологічні матеріали з Китаю.
 • Допоміжні стоматматеріали, що застосовуються у процесі лікування. До них належать: ополіскувачі для порожнини рота, таблетки для приготування розчинів для полоскання, артикуляційний папір для перевірки оклюзії і т.д. Однією з послуг інтернет-магазину стоматологічних матеріалів «DLX» є доставка замовлення кур'єром, вона діє для покупців, які знаходяться в місті Харків. За оформлення замовлення до 12:00, ми доставимо товар в цей же день безпосередньо в клініку.
 • Профілактичні стоматологічні матеріали – матеріали, основним призначенням яких є попередження захворювань порожнини рота. Така профілактика стосується карієсу і його ускладнень та захворювань пародонтальних тканин. Орієнтована профілактика як на дитячий, так і дорослий вік. Купити цей вид стоматологічних матеріалів можна онлайн, оформивши замовлення на сайті, оплата проводиться зручним для вас способом: на картку ПриватБанку або післяплатою у відділенні «Нової пошти».
 • Пломбувальні матеріали - це велика група товарів, яка містить пломбувальні матеріали для реставрації каріозних порожнин і для обтурації кореневих каналів. Основними постачальниками даного виду матеріалів є «Heraeus Kulzer», «Ardenia», «3M ESPE», «Kerr». В інтернет-магазині «DLX» можна дешево купити пломбувальні матеріали з доставкою в будь-яке місто України, наприклад, Київ, Дніпро і Полтаву. Доставку здійснює надійна транспортна компанія «Нова Пошта» в максимально короткі терміни.
 • Ендодонтичні стоматологічні матеріали - комплекс препаратів для обробки, розпломбування, обтурації кореневих каналів. В асортименті ендодонтичних стоматологічних матеріалів Ви знайдете зручну для себе форму випуску матеріалів: однокомпонентних (пастоподібних, готових до внесення в кореневий канал), двокомпонентних (порошок + рідина або паста + паста).
 • Пародонтологічні матеріали призначені для медикаментозної обробки порожнини рота, пародонтальних карманів, лікування всіх захворювань слизової оболонки порожнини рота. Даний розділ стоматологічних матеріалів дуже актуальний і користується попитом не тільки серед лікарів-стоматологів, а й їхніх пацієнтів.

Ортопедичні стоматологічні матеріали

Ортопедичні стоматологічні матеріали - це комплекс матеріалів для надання ортопедичної допомоги. До них належать:

 • Відбиткові матеріали (альгінатні, А-силіконові, С-силіконові);
 • Матеріали для тимчасової і постійної фіксації ортопедичних конструкцій (коронок, мостоподібних протезів, вкладок, накладок, вінірів);
 • Матеріали для виготовлення вкладок.

Купити за доступною ціною стоматологічні матеріали Ви можете, зареєструвавшись на сайті, як оптом, так і в роздріб.

Хірургічні стоматологічні матеріали

Хірургічні стоматологічні матеріали - комплекс лікарських препаратів, які застосовують хірурги-стоматологи у своїй практиці для:

 • Медикаментозної обробки порожнини рота перед оперативним втручанням;
 • Проведення місцевої анестезії перед операцією;
 • Для зупинки кровотечі після видалення зубів або розсічення м'яких тканин;
 • Для попередження післяопераційних ускладнень;
 • Для поліпшення регенерації тканин порожнини рота після видалення;
 • Для проведення оперативних втручань з використанням кісткового остеопластичного матеріалу.

Інтернет магазин «DLX» здійснює доставку замовлення транспортною компанією Нова пошта в усі міста України (Харків, Київ, Полтаву, Одесу і т.д.) зі зручною для покупця формою оплати.

Ортодонтичні стоматологічні матеріали

Ортодонтичні стоматологічні матеріали - це стоматологічні матеріали, які застосовуються в ортодонтичній стоматології для виготовлення ортодонтичних апаратів (пластинок, ретейнерів, брекет-систем).

Ціни на стоматологічні матеріали даного розділу Вас приємно здивують, з урахуванням того, що в інтернет-магазині діє накопичувальна система знижок, що дозволяє зареєстрованим користувачам отримувати знижки від 2% до 10%.

Зуботехнічні матеріали

Зуботехнічні матеріали призначені для застосування зубними техніками в зуботехнічних лабораторіях для виготовлення ортопедичних та ортодонтичних конструкцій. До них належать: воски, гіпси, пластмаси, метали, керамічні маси.

Купити стоматологічні матеріали

«DLX» - це новий інтернет-майданчик оптової та роздрібної торгівлі стоматологічними матеріалами для всіх сфер стоматології. Широкий асортимент пропонує кожному покупцеві можливість ознайомлення і вибору потрібного стоматологічного товару. Кожен товар має короткий опис і якісну фотографію. Ціна на кожну позицію є актуальною, а всі матеріали, які є на сайті, завжди є в наявності. Гнучка система знижок дає можливість покупки за найнижчою і прийнятною ціною. Швидке оформлення та доставка замовлення в будь-яке місто України не змусить довго чекати. Зручна форма оплати дасть можливість оплатити замовлення швидко і зручно. У нас Ви можете замовити все для стоматології. Крім матеріалів є можливість замовити стоматологічні інструменти та стоматологічне обладнання.