Кулясті фрези

 
 

Кулясті стоматологічні фрези

Аналізуючи весь асортимент полірувальних і шліфувальних інструментів, на першому місці за затребуваністю стоять твердосплавні обертальні фрези. Завдяки високоміцному матеріалу, з якого вони виробляються, інструменти мають довгий термін служби та зберігають свої ріжучі здатності протягом всієї експлуатації.

 На ринку полірувальних інструментів себе добре зарекомендували заводи-виробники м. Казань - ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань». В їхньому асортименті є фрези всіх існуючих форм, абразивності та типів нарізок. Саме ці параметри грають найважливішу роль при виборі інструменту для полірування і шліфування різних видів матеріалів.

Застосування твердосплавних кулястих фрез

Так як етапу шліфування й полірування піддаються вироби у різних галузях застосування, то і твердосплавні кулясті фрези застосовуються у різних галузях діяльності:

  • У процесі виробництва ортопедичних мостів, коронок, мостоподібних протезів - застосовуються для обробки хромокобальтових і хромонікелевих сплавів;
  • У нігтьовому сервісі - для корекції штучно нарощених нігтів з акрилу і гелю, для обробки кутикули, навколонігтьового валика, дозволяє обпіліть нігті і прибрати довжину.

У каталозі інтернет-магазину «DLX» представлений весь асортимент твердосплавних фрез, які Ви можете замовити і купити за найнижчою ціною в м.Харкові.

 Інтернет-магазин надає можливість покупки кулястих фрез як оптом, так і в роздріб, а при повній реєстрації на сайті можливість отримання накопичувальної знижки від 2 до 10%.

 Даний вид інструментів має у своїй конструкції ріжучі грані (нарізки), вони забиваються тирсою металу або акрилового, гелевого покриття і для подальшої експлуатації вимагають спеціального очищення.

Очистка кулястих фрез

Очищення кулястих фрез можна робити як ручним, так і апаратним способом.

  • Для ручної очистки фрез від тирси матеріалу використовують щітки з нейлону, латуні і сталі. За їх допомогою позбавляються від залишків матеріалу з граней інструменту. Цей метод досить трудомісткий і потребує багато часу.
  • Для апаратного очищення можна застосовувати ультразвукові ванночки. Принцип очищення інструментів заснований на впливі ультразвукових коливань на інструмент і, таким чином, механічного відшарування забруднень з її поверхні. У нашому інтернет-магазині представлений асортимент ультразвукових мийок різних модифікацій і функцій. Додатковими функціями є підігрів і наявність таймера часу.

Купити кулясті фрези

Оплатити замовлення на кулясті фрези можна на картку ПриватБанку або післяплатою.

 Доставку товару по місту Харкову здійснює кур’єр, а в міста України транспортна компанія «Нова пошта».

 Безкоштовна доставка замовлення можлива при сумі замовлення понад 2000 грн., а при виборі форми оплати післяплатою, сума замовлення для безкоштовної доставки повинна перевищувати 10 000 грн.