Остеогекс 100 мл

 
 Ціна є актуальною
 • Модель
 • OSN000321
 • Концентрація
83.00 грн.
Повідомте мені, коли в наявності
ОПИС

Остеогекс – розчин хлоргексидину біглюконат

Призначення:

 • обробка ранових поверхонь;
 • антисептична обробка каріозних порожнин і фісур перед герметизацією;
 • медикаментозна обробки кореневих каналів;
 • аплікація на слизову оболонку та полоскання порожнини рота;

Властивості:

 • рідина Хлоргексидину біглюконат 2% є дихлорвмісним похідним бігуанідів, антисептиком для місцевого застосування. Виявляє бактерицидну дію на грампозитивні та грамнегативні бактерії, також діє на гриби Candida albicans, дерматофіти і ліпофільні віруси. Викликає загибель спор бактерій тільки за високої температури. Не має шкідливої ​​дії на тканини. Перешкоджає утворенню зубного нальоту, що приводить до розвитку хронічного гінгівіту. Володіючи бікатіоновими властивостями, хлоргексидин міцно зв'язується з поверхневими шарами шкіри, слизової оболонки та з поверхнею зубів, що забезпечує збереження антисептичного ефекту протягом 12 год. Для хлоргексидину не характерний розвиток стійкості мікроорганізмів.

Застосування:

 1. для обробки операційного поля (2 рази з інтервалом 2 хв) використовують 0,5% спиртовий розчин, який готують розведенням 2% водного розчину хлоргексидину біглюконат 70% етиловим спиртом у співвідношенні 1:4.
 2. Для обробки каріозних порожнин, фісур і кореневих каналів набрати у шприц з голкою для кореневого зрошення необхідну кількість рідини Хлоргексидину біглюконат 2% і під невеликим тиском промити порожнину, фісуру або канал, уникаючи попадання рідини на слизову оболонку порожнини рота. Нанесення рідини можна також виконати за допомогою ватної турунди.
 3. Для полоскання (зрошення) порожнини рота за лікування захворювань пародонту застосовують 0,1-0,2% розчин.

Увага!

 1. Рідина Хлоргексидину біглюконат 2% викликає перехідну зміну забарвлення твердих тканин зуба за тривалого застосування.
 2. Уникати спільного використання для обробки каналів рідин Хлоргексидину біглюконат 2% і гіпохлориту натрію.
 3. Рідина Хлоргексидину біглюконат 2% не сумісна з милом, аніонними детергентами. Сумісна з препаратами, що містять катіонну групу (бензалконію хлорид, цетрімоній бромід).
 4. Уникати попадання рідини Хлоргексидину біглюконат 2% на слизову оболонку порожнини рота.
 5. Можливі алергічні реакції та фотосенсибілізація шкіри. Використовувати з обережністю.

Рідина Хлоргексидину біглюконат 2% випускається:

 • флакон – 100 мл.

Відгуки