Мотори стоматологічні

 
 

Мотори для стоматології

Мотор – це механізм, який перетворює різні види енергії на механічну енергію обертання валу. Сучасне стоматологічне обладнання не обходиться без використання моторів. Розглянемо докладніше, якими вони є.

Види продукції

На ринку представлений великий асортимент продукції. Широко поширені стоматологічні ендомотори. Їх використовують з метою обробки зуба інструментами, що обертаються, за рахунок чого вдається виконати якісне лікування, скоротити час на обробку каналів.

Виділяють два основні види приладів: без апекслокатора та з апекслокатором. У першому випадку всі показники та дані відображаються на РК-дисплеї, прилад працює без дротів, що дають фахівцю більшу свободу дій. Моделі з апекслокатор виглядають аналогічно. Єдина відмінність – наявність апекслокатора. З його допомогою вдається встановити довжину кореневого каналу, щоб запобігти виведенню приладу за його верхівку.

Стоматологічні двигуни можуть бути як щітковими так і безщітковими. У щіткових енергія підводиться до ротора від вугільних щіток, які ковзають по контактах у колекторі. Статор складається з магнітів, що утворюють постійне магнітне поле. Через особливості конструкції його потужність менша, ніж у безщіткових моделей.

Принцип роботи безщіткових дещо відрізняється. Крутний момент формується ротором, який виконаний з магніту, і статора як обмотки, де відбувається створення змінного електричного поля під час подачі електроживлення. ККД таких моделей перевищує 85%.

Асортимент продукції

У каталозі «DLX» можна ознайомитися з вибором сучасних стоматологічних моторів. До найпопулярніших моделей відносяться:

  • C-Puma Int+ LED. Це безщітковий пристрій від перевіреного китайського виробника «СОХО». У нього є підсвічування LED, ширококутний LCD-дисплей, оснащений 7 програмами. Прилад сумісний з більшістю наконечників;
  • C-Puma Master Ще одна поширена модель від «СОХО», включає електромотор і ендомотор. Прилад виконаний у сучасному дизайні, зручний у експлуатації;
  • MT2 LED. Це пристрій від надійної китайської компанії "Woodpecker". У двигуні є фіброволокна. Передбачено можливість використання педалі для керування. Завдяки компактності та невеликій вазі, працювати їм дуже зручно.

Переваги замовлення стоматологічних моторів на сайті DLX

У нашому каталозі можна придбати різноманітний стоматологічний та зуботехнічний інструмент. Наприклад, у розділі терапевтичних інструментів можна знайти і купити зонд стоматологічний, в одноразових витратних матеріалах можна придбати стоматологічний ретрактор і губорозширювач.

Український інтернет-майданчик «DLX» займається продажем матеріалів та обладнання для стоматології. У каталозі представлені товари від надійних вітчизняних та зарубіжних виробників. До цього переліку входять: Asim Instruments (Пакистан), Олімп (Україна), WOODPECKER (Китай) та інші. Всі представлені матеріали та обладнання пройшли відповідні перевірки, що мають гарантію від компанії-виробника.