Joident

Joident

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
99560.20 грн.
 
(0)
13072.50 грн.
 
(0)
13072.50 грн.
 
(0)
119878.60 грн.
 
(0)
109719.40 грн.
 
(0)
130037.80 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Joident

Високий рівень стерильності інструментів та інвентарю - завдання, яке в сучасній стоматології вирішується легко, завдяки спеціальному обладнанню. Завдяки використанню компактних, зручних і функціональних апаратів легко досягти максимальної акуратності, чистоти і стерильності всього, що має відношення до роботи стоматологічного кабінету.

Якщо Ви шукаєте недороге, але функціональне, продуктивне і надійне оснащення для свого кабінету, зверніть увагу на китайський бренд «Joident» (Джоідент). Він уже давно поставляє товари в Україну, країни СНД, Європи, Азії. Гідна якість і доступна вартість обладнання «Joident» робить його популярним в Україні.

Про бренд «Joident»

Повна назва компанії – «Ningbo JOIDENT Electronics Technology Co., Ltd». Виробничі потужності й головний офіс розташовані в Нінбо (Китай). Це промислове місто з відмінною транспортною доступністю - є морський порт, аеропорт, тому немає проблем з прямими поставками обладнання в інші країни.

Власні виробничі потужності дозволяють компанії виробляти широкий спектр сучасного медичного обладнання, зокрема, обладнання для стерилізації. Товари компанії відповідають міжнародним нормам якості, включаючи вимоги ЄС. Власні лабораторії для тестування забезпечують ретельну перевірку техніки перед її випуском у продаж.

При розробці використовуються передові технології та власні інновації компанії. Виробництво здійснюється на високотехнологічному обладнанні, з якісної сировини, компонентів.

Асортимент компанії

В Україні продукція цього бренду представлена двома типами обладнання:

  1. Дистилятори. Дистильована вода широко застосовується в медицині, включаючи стоматологію. Допускається тільки перший рівень чистоти води, і аквадистилятори «Joident» забезпечують таку чистоту. Апарати випускаються різної ємності, тому буде нескладно підібрати дистилятор з потрібною продуктивністю для свого кабінету. Всі моделі оснащені електронним таймером, ємністю для води з нержавіючої сталі, герметичними вугільними фільтрами. Дистилятори є компактними, мають невелику вагу, споживають мінімум електроенергії.
  2. Пакувальні машини. Для стерилізації стоматологічні інструменти повинні бути герметично упаковані, і для цих цілей доцільно використовувати пакувальні машини «Joident». Вони забезпечують високу швидкість пакування, широкий і міцний герметичний шов. Пайка триває всього 4 секунди. Спільно з машиною можна використовувати рулони різної ширини, від 5 до 30 см (вони теж виробляються компанією). Це універсальне обладнання, яке дозволяє якісно стерилізувати інструменти та зберігати їх стерильними довгий час, до безпосереднього використання.

Асортимент «Joident» представлений і автоклавами, ультразвуковими мийками, сухожаровими шафами. Тому є можливість забезпечити кабінет усім необхідним для очищення і дезінфекції інструментів, вибравши один бренд – «Joident».

До переваг усього обладнання від цієї компанії належать:

  • Тривалий термін служби;
  • Простота експлуатації та обслуговування;
  • Висока якість складання;
  • Відповідність європейським вимогам і стандартам, включаючи клас енергоспоживання;
  • Компактність, ергономічність корпусу;
  • Висока міцність корпусу та знімних елементів.

Завдяки цьому обладнання від китайської компанії не поступається аналогічному європейському за якістю. Але за вартістю набагато привабливіше, у чому неважко переконатися, переглянувши каталог.