Фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою

Фільтр 
Бренд
Галузь застосування
Полірувальні системи
Тип насічки
Довжина робочої частини
Діаметр робочої частини
Матеріал
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Фреза 11236 К хрестоподібна жовта
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 11180 К хрестоподібна жовта
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 11360 К хрестоподібна жовта
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 11240 К хрестоподібна жовта
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 11230 К хрестоподібна жовта
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 11130 К хрестоподібна жовта
 
(0)
169.12 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Фрези твердосплавні стоматологічні із супердрібною хрестоподібною нарізкою

Кожен фахівець у своєму ремеслі прагне до досягнення ідеального результату. Досягнення досконалості у роботі зубного техніка - це виготовлення зубного протеза, який би максимально повторював анатомічні та фізіологічні особливості будови альвеолярного гребеня і зубів пацієнта, а також не створював дискомфорту під час вимови і пережовування їжі. Але і дуже важливим аспектом добре виконаної роботи зубного техніка є виготовлення протеза, який відповідає найвищим естетичним характеристикам. Сучасні виробники ортопедичних і зуботехнічних матеріалів випускають на ринок стоматологічної продукції матеріали, що відповідають найвищим вимогам з точки зору естетики і відповідності анатомічним особливостям будови, але характеристик матеріалу недостатньо для отримання кінцевого результату. Перш ніж віддати роботу пацієнтові, кожен протез проходить кілька етапів обробки:

  • Контурування;
  • Шліфування;
  • Грубе полірування;
  • Полірування до дзеркального блиску.

 Інструменти для досягнення дзеркального блиску.

Особливу увагу цим процесам приділяють при роботі з м'якими коштовними металами, керамічними і металокерамічними матеріалами. Оскільки вищевказані матеріали є дорогими, робота з ними вимагає високої майстерності, старанності і точності.

 Для проведення останніх етапів полірування потрібен спеціалізований інструмент.

 Для цього відомі заводи м. Казані - ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань» виробляють ріжучі, обертальні інструменти під назвою - твердосплавні фрези, відмінною особливістю яких є наявність нарізок на робочій головці інструменту. Глибина і форма нарізки визначає ріжучу здатність інструменту. Зокрема фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою призначені для обробки матеріалів до дзеркального блиску.

 Сфера застосування фрез із супердрібною хрестоподібною нарізкою.

Зважаючи на те, що досягнення абсолютної гладкості потрібно при роботі з різними матеріалами, фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою застосовують також і в сфері нігтьового сервісу, ювелірному виробництві, при роботі по дереву і склу.

Інтернет-магазин «DLX» у своєму каталозі продукції пропонує Вам широкий асортимент твердосплавних фрез. Серед них фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою. Відмінність їх у розмаїтті форм інструменту, вибір якої залишається за майстром. Нарізка даного виду фрез неглибока, а форма нарізки дозволяє полірувати метал, кераміку, пластмасу, надаючи їм ідеальну гладкість.

  •  У зуботехнічній лабораторії - застосовуються для фінішного полірування ортопедичних протезів з таких м'яких сплавів, як: золото, а також кераміки.
  • У сфері нігтьового мистецтва - при проведенні апаратного манікюру для обробки поверхні натуральної нігтьової пластини перед нарощуванням, а також у сфері подологіі при лікуванні кератозних нігтів.

Купити фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою

Купити фрези з дуже дрібною хрестоподібною нарізкою можна як оптом, так і в роздріб. Для цього Ви можете оформити замовлення на сайті. Ми з Вами зв'яжемося і уточнимо дані для відправлення посилки у будь-яке місто України. А надійна транспортна компанія «Нова пошта» доставить замовлення дуже швидко. Оплатити замовлення ми пропонуємо готівковим і безготівковим розрахунком.