Фрези з дрібною спіральною насічкою

 
 

Фрези стоматологічні з дрібною спіральною насічкою

Фреза - це обертальний інструмент, виготовлений з високоміцного сплаву металів (твердого сплаву), що має у своїй будові грані різної конфігурації і напрямку, що забезпечує її ріжучу здатність. Завдяки глибині її насічок забезпечується шліфувальна і полірувальна здатність. Глибина нарізки фрези маркується насічкою різного кольору.

 Кольорові насічки на паску фрези є маркуванням її абразивності, як наприклад:

 •  інструмент з дрібною нарізкою має поясок - білого кольору;
 • інструмент із супердрібними гранями - жовтого кольору;
 • з середніми гранями - червоного кольору;
 • синього кольору насічка - абразивность між середнім і середньо-грубим;
 • зелений і фіолетовий поясок - абразивность груба;
 • чорний - фреза понад груба;

При виборі твердосплавних фрез кожен покупець неодмінно зверне увагу на виробника даного виду товару. Інтернет-магазин «DLX» пропонує фрези двох виробників - це заводи: ТОВ «ФРЕЗА» і «Кристал-Казань», розташовані в м Казань. Ми є офіційними дистриб'юторами продукції цих заводів, тому в каталозі товарів Ви зможете знайти весь асортимент фрез за доступною, низькою ціною.

Застосування фрези з дрібною спіральною насічкою

Фрези з дрібною спіральною насічкою застосовуються у багатьох сферах діяльності, так як здатні виконувати шліфування й полірування всіх видів матеріалів, таких як: металеві сплави, кераміка, золото, срібло, титан. А сфера застосування також досить широка: ортопедична стоматологія, зуботехнічна лабораторія, нігтьовий сервіс, ювелірне виробництво, обробка скла та порцеляни.

 1.  У зуботехнічній лабораторії
  Даний тип фрез застосовується для обробки ортопедичних конструкцій з коштовних металів, титанових і металокерамічних протезів.
 2. В ортопедичній стоматології
  Для корекції зубних протезів з металокераміки, суцільнолитих конструкцій в умовах клініки.
 3. У сфері нігтьового сервісу
  Застосовуються для зняття акрилового і гелевого покриття, обробки шкіри навколо кутикули, навколонігтьового валика.

Спіральна нарізка фрези забезпечує легке, без додаткового натискання на інструмент, зрізання металу, гелю і акрилу, а спіральний тип нарізки гарантує спіральний вид відламу стружки.

Купити фрези з дрібною спіральною нарізкою

Замовити і купити фрези з дрібною спіральною насічкою можна як оптом, так і в роздріб, а доставку забезпечить транспортна компанія «Нова пошта».