Фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою

Фільтр 
Бренд
Форма фрези
Довжина робочої частини
Діаметр робочої частини
Полірувальні системи
Тип насічки
Абразивність
Матеріал
Галузь застосування
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Фреза 21160 К дрібна хрестоподібна червона
 
(0)
140.42 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Фрези твердосплавні стоматологічні з дрібною хрестоподібною нарізкою

При виборі шліфувально-полірувального інструменту кожен фахівець звертає свою увагу на конструкцію (будову) інструменту, його форму і матеріал, з якого він виготовлений.

 Твердосплавні фрези представлені в каталозі інтернет-магазину «DLX» мають високий рівень якості металу (сплаву), з якого вони виготовлені, різноманітну форму.

 Що стосується конструкції даного виду ріжучого інструменту, то фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою мають:

 1. Хвостовик

Хвостовик - це та частина фрези, яка встановлюється і фіксується у наконечнику бормашини або фрезера. Він має стандартні параметри і відповідає стандартним розмірам для прямих ортопедичних наконечників, зуботехнічних наконечників і наконечників до портативних установок (фрезерів).

 2. Робоча частина інструмента

Робоча частина інструмента - головка твердосплавної фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою виготовлена з високоміцної легованої сталі, заготівка якої при виробництві з'єднується внутрішньою пайкою, що робить інструмент міцним і довговічним. Але унікальність роботи даного виду інструмента полягає у наявності нарізки на його робочій частині. Нарізки - це «канавки», борозни, які надають фрезі ріжучу здатність, завдяки їм і відбувається контурування, шліфування та полірування конструкцій з різного виду матеріалів.

 На сайті «DLX» Ви зможете замовити і купити фрези для обробки всіх видів металів (коштовних і напівкоштовних), хромокобальтових і хромонікелевих, кераміки, скла, дерева, пластмаси, акрилу. Залежно від виду матеріалу, що вимагає обробки, відбувається і вибір обертального інструменту. Як наприклад для обробки металевих конструкцій - застосовуються фрези з хрестоподібно-поперечною нарізкою, а для обробки м'яких термопластичних матеріалів - паралельні (градусні) фрези.

 Заводи - виробники даного виду фрез, а це ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань» пропонують каталог, в асортименті якого представлені фрези з різними видами нарізок і рекомендаціями щодо застосування.

 Застосування фрез з дрібною хрестоподібною нарізкою

Фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою застосовуються при виготовленні ортопедичних апаратів (знімних і незнімних) у зуботехнічній стоматології, а також у сфері нігтьового сервісу - при проведенні процедури апаратного манікюру і педикюру.

  •  У зуботехнічній лабораторії за допомогою фрез з дрібною хрестоподібною нарізкою обробляють ортопедичні конструкції з хромонікелевого і хромокобальтового сплавів, і навіть з кераміки, золота, стали. Інструмент призначений для остаточного полірування.
  • При проведенні апаратного манікюру призначена для зняття гелевого та акрилового покриття з поверхні нігтьової пластини, для обробки навколонігтьового ложе і кутикули, а також для зішліфовування тріщин на п'ятах.

Оформити замовлення на фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою

Оформити замовлення на фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою можна на сайті або за номером телефону. Менеджери інтернет-магазину зв'яжуться з Вами для підтвердження замовлення і уточнення даних для доставки посилки транспортною компанією «Нова пошта», якщо ж Ваша клініка або салон краси знаходяться в місті Харкові, ми доставимо замовлення кур'єром за вказаною Вами адресою.

Вибір форми оплати замовлення залишається за Вами: на картку ПриватБанку або післяплатою при отриманні.