Фрези з великою хрестоподібною нарізкою

Фільтр 
Бренд
Форма фрези
Довжина робочої частини
Діаметр робочої частини
Полірувальні системи
Тип насічки
Матеріал
Абразивність
Галузь застосування
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Фреза 41160 К велика хрестоподібна зелена
 
(0)
140.42 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Фрези твердосплавні стоматологічні з великою хрестоподібною нарізкою

Даний вид обертального, ріжучого інструменту складається з хвостовика та робочої частини.

  • Хвостовик - це та частина інструменту, яка фіксується у зуботехнічному наконечнику або прямому ортопедичному наконечнику або наконечнику для фрезера.
  • Робоча частина представлена у вигляді головки, різної форми і розмірів, що має насічки (борозни), завдяки яким досягається полірувальний ефект. Фреза має різні форми робочої частини, при виборі якої технік або майстер нігтьового сервісу орієнтуються на призначення інструменту.

Усі фрези представлені у каталозі продукції «DLX» виробляються на російському заводі м. Казані. Провідними виробниками є завод ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань». Ці заводи існують на ринку більше 10 років і мають великий авторитет серед покупців.

 Головною перевагою даного виду інструментарію є те, що він застосовується у багатьох сферах діяльності:

  • У медицині застосовується зубними техніками під час грубого полірування і шліфування протезів;
  • У сфері індустрії краси, при виконанні гігієнічного та декоративного манікюру і педикюру, корекції штучних нігтів;
  • У сфері виробництва ювелірних виробів;
  • При роботі з такими матеріалами, як скло, фарфор, кераміка. дерево.

Так як «DLX» - це інтернет-магазин стоматологічних матеріалів та інструментів, то твердосплавні фрези з великою хрестоподібною насічкою у стоматологічній практиці застосовуються:

  • зубними техніками для контурування, шліфування, видалення надлишків матеріалу на ортопедичних конструкціях з пластмаси, при роботі з вогнетривкою масою, супергипсом;
  • майстрами манікюру для видалення штучного матеріалу (акрилу, гелю) і майстрами педикюру для обробки мозолів, тріщин обробки навколонігтьового ложе з гіперкератозом.

Колір насічки на фрезі має зелений колір - це говорить про те, що вона має глибокі борозни (нарізки) і є грубою фрезою (груба абразивність).

Купити фрези з великою хрестоподібною нарізкою

Весь асортимент твердосплавних фрез з великою хрестоподібною нарізкою купити можна за найнижчою ціною, зареєструвавшись на сайті «DLX» і шляхом накопичення загальної суми замовлень отримати максимальну знижку - 10%.

 Купити фрези будь-якої абразивності та форм, зокрема, придбати фрези з великою хрестоподібною нарізкою Ви можете як оптом, так і в роздріб, за найнижчою ціною у Харкові. Для цього можна сформувати замовлення на сайті або зателефонувати за телефоном, вказаним на головній сторінці інтернет-магазину, наші менеджери допоможуть підібрати для Вас необхідні позиції.

 По місту Харкову ми доставляємо замовлення кур'єром, у зручне для Вас місце, прямо в клініку або лабораторію, салон краси. У всі міста України доставку фрез з великою хрестоподібною нарізкою забезпечує надійна транспортна компанія «Нова пошта».