Фрези з хрестоподібно-поперечною нарізкою

 
 

Фрези стоматологічні твердосплавні з хрестоподібно-поперечною нарізкою

Фрези з хрестоподібно-поперечною нарізкою - це новинка на ринку обертальних інструментів, оскільки вдосконалена форма його граней дозволяє виробляти вдвічі швидше шліфування і контурування різних матеріалів, у першу чергу металів. Виробляються ці твердосплавні інструменти в м Казань на заводах ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань». Це говорить про високу якість інструменту, оскільки всі продукти, випущені цими виробниками мають високий ступінь стандартизації і сертифікації, проходять найсуворіший контроль і відповідають усім стандартам якості.

Унікальність цього виду фрез полягає у тому, що їх поверхня має гострі великі грані, що збільшує ріжучу здатність інструменту і хрестоподібний вигляд відламу стружки. Також вони мають підвищену зносостійкість до стирання, оскільки зроблені з високостійкого і якісного матеріалу. Вони мають фіолетовий колір насічки, що говорить про їх грубу абразивність.

 Застосування фрез з хрестоподібно-поперечної нарізкою:

  • У зуботехнічних лабораторіях, для обробки ортопедичних конструкцій з хромокобальтових і хромонікелевих сплавів, при виготовленні ортопедичних конструкцій.
  • У сфері нігтьового сервісу - застосовується для грубого опіла натоптишів і ороговілих тканин під час процедури апаратного педикюру, для зняття товстого шару штучного покриття при апаратному манікюрі.

Для найбільш тривалого терміну служби інструменту рекомендовано зберігати його у спеціалізованих стерилізаторах-боксах, які мають отвори для кожної фрези і щільно закриваються кришкою. Але важливішим є не зберігання, а метод обробки фрез. Оскільки даний інструмент має щербини (нарізки), то в них під час роботи забивається тирса від матеріалу, який піддається шліфуванню та поліруванню. Для очищення фрези від тирси металу, акрилу, гелю, від ороговілих тканин стоп, п'ят, кутикули інструмент необхідно піддати ультразвуковому очищенню (застосування ультразвукових ванн-мийок) з використанням дезінфікуючих розчинів або, якщо немає в наявності ультразвукової мийки для механічного очищення, можна використовувати щітки з латуні або нейлону для ручної очистки інструментів.

 Купити фрези з хрестоподібно-поперечної нарізкою

Замовити і купити фрези з хрестоподібно-поперечною нарізкою Ви можете на сайті інтернет-магазину «DLX» шляхом оформлення швидкого замовлення або за номером телефону. Купити фрези можна оптом і в роздріб. Якщо Ви зареєстрований покупець, то всі суми замовлень накопичуються і дають можливість купувати товари на сайті зі знижкою від 2-10%. Оплатити своє замовлення Ви можете на картку ПриватБанку, так і післяплатою при отриманні посилки.

 Доставка замовлень здійснюється кур'єром по місту Харкову, а в інші міста України - транспортною компанією «Нова пошта».