Фрези реверсивні для фрезера

Фільтр 
Бренд
Галузь застосування
Тип насічки
Довжина робочої частини
Діаметр робочої частини
Матеріал
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Фреза 4166 К груба велика подвійна хрестоподібна
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 1166 К дрібна подвійна хрестоподібна
 
(0)
169.12 грн.
Фреза 2166 К середня подвійна хрестоподібна
 
(0)
169.12 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Фрези твердосплавні реверсивні для фрезера

Фреза - це обертальний машинний інструмент, основним призначенням якого є згладжування, шліфування, полірування різних видів матеріалів, зокрема металів. Виготовляється фреза з високоміцного сплаву металів - карбіду вольфраму. Це високоміцний і стійкий до механічних пошкоджень сплав, який гарантує інструменту довговічність.

 Унікальність даного виду інструментів полягає у тому, що ріжуча здатність досягається завдяки наявності на робочій частині борозен різної глибини та конструкції. За допомогою правильно обраних за призначенням модифікацій нарізок підвищується якість обробки необхідного матеріалу.

 А наявність кольорової насічки на хвостовику допоможе визначитися з етапом обробки: при застосуванні фрези з жовтою насічкою досягається максимальна гладкість оброблюваної поверхні, при використанні фрези з червоною насічкою згладжуються незначні дефекти, а зелена і чорна спідничка на інструменті говорять про те, що це грубі фрези і застосовуються для грубого і глибокого опіла - контурування.

 Інтернет-магазин «DLX» пропонує Вашій увазі каталог товарів із широким асортиментом твердосплавних фрез для різних сфер діяльності. Це і деревообробні виробництва, для роботи зі склом, керамікою, у зуботехнічній лабораторії для обробки зубних протезів, а також у дуже популярній у наш час - індустрії краси.

Слід сказати, що на сайті «DLX» представлені твердосплавні фрези провідних виробників - це заводи-виробники ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань», які в свою чергу йдучи в ногу з часом, створили лінійку продукції для сфери нігтьового сервісу, покликану служити надійним помічником у проведенні процедури апаратного манікюру та педикюру.

 Особливості реверсивних фрез

Чим же особливі фрези для фрезера?

Фрези реверсивні для фрезера - це особливий вид машинних інструментів, розроблений для майстрів манікюру з метою полегшити і прискорити процес опіла нігтьової пластини і корекції штучного покриття шляхом використання функції реверсу на апараті «фрезер».

Реверсивними називаються рухи, що по черзі міняються в одну та слідом в іншу сторону. Щодо фрез - це зміна обертання вліво і вправо.

 Даний вид фрез випускається з подвійною хрестоподібною нарізкою, грубої і середньої абразивностей.

 Будова реверсивних фрез для фрезера

Даний вид інструментів має, як і інші, робочу частину і хвостовик. На головці фрези нанесена хрестоподібна нарізка (у кожної моделі різна глибина), розташована під певним кутом, що дозволяє працювати як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки (вліво і вправо). Завдяки такій будові фреза здійснює ріжучі, пиляльні та шліфувальні рухи у максимально короткий час і з більшою ефективністю, що важливо під час процедури корекції штучного покриття на нігтьовій пластині рук і ніг. Також фрези реверсивні для фрезера стануть незамінним помічником для майстрів, що звикли працювати лівою рукою (лівша).

Купити твердосплавні реверсивні фрези для фрезера

Купити фрези твердосплавні реверсивні для фрезера Ви зможете як оптом, так і у роздріб, а завдяки тому що «DLX» є офіційним дистриб'ютором заводів-виробників інструментів для фрезера, ціна буде найнижчою.

Для того щоб замовити фрези для фрезера необхідно оформити замовлення на сайті інтернет-магазину або по телефону.

Оплатити замовлення можна на картку ПриватБанку або при отриманні.

Доставку по Харкову здійснює кур'єрська служба, а в інші міста України - транспортна компанія «Нова пошта».